Tav Evden Eve Nakliyat

Esya tasimaciligi alaninda her zaman daha kaliteli, daha deneyimli ve  memnuniyet ortaya çikarabilecek Sancaktepe evden eve nakliyat çalismalari yapmayi amaçlayarak çalismalarimizi gerçeklestiriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek esyalarinizi en güzel sekilde ilk muayenesini yapmakta ve sigortalama faaliyetini gerçeklestirmekteyiz. Ilk muayene asamasinda yapmis oldugumuz inceleme sonucunda kesin fiyat anlasmasini gerçeklestiriyoruz. Bu fiyat anlasmasi sonucunda kesinlikle yolda çikabilecek herhangi bir olumsuz durum karsisinda esya sahiplerine ekstra masraf  yapmamaktayiz. Çünkü anlasmis oldugu fiyat üzerinden bütün faaliyetlerimizi gerçeklestiriyoruz. Ev sahiplerinin veya isyeri sahiplerinin esya paketleme sirasinda ekstra hizmet istegi karsisinda kesinlikle buna karsilik herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktayiz. Esyalarin depolardan çikarilmasi veya araçlara yüklenmesi esnasinda ev ve isyeri disinda esya tasinmasi tamamen sirketimizin gerçeklestirmis oldugu faaliyetlerdendir.

 

Bütün Sancaktepe evden eve nakliyat faaliyetlerini topyekûn olacak sekilde gerçeklestiriyoruz. Bu asamada almis oldugunuz hizmetlerin tamamini esya tasima amaçli gerçeklestigini açik bir sekilde göstermekteyiz. Bu konuda yapmis oldugumuz hizmetlerimiz tamamen müsteri memnuniyetini ortaya çikarabilmek amaciyla kaliteli bir sekilde yapilmaktadir. Sadece maddi kaynak elde etmek amaciyla çalismalar yapmiyoruz. Bu çalismalarimiz sonucunda daha sadik müsteri kitlesi olusturma ve potansiyel müsterilerimizi çalismalarimizi daha iyi görebilmesi için gerçeklestirmekteyiz.

 

Hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilmeniz için web sitesi sayfalarimizda açik bir sekilde bilgilendirme yapiyoruz. Bunun disinda müsteri hizmetleri araciligi ile ev esyasi tasimaciliginda ve Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetlerinde danismanlik hizmeti vermekteyiz. Fiyatlari konusunda tatmin olmayan müsterilerimize veya bize danisan esya tasiyacak kurum veya ev sahiplerine detayli bilgilendirme yapmaktayiz. Esyalarinin tasimasi ve saklanmasi konusunda yardim almak isteyen esya sahiplerine gerekli destegi eksiksiz bir sekilde sunmaktayiz. Danismanlik hizmetlerinden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Çünkü evden eve esya tasimaciliginda bilinçli müsteri olusturma konusunda gerçeklestirdigimiz çalismalarimiz bizim de kaliteli hizmet ortaya çikarmamizda önemli unsur olusturmaktadir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.