Tunay Lojistik San. ve Tic. Ltd.

Çalisma prensiplerimiz içerisinde bulunan rekabet ortami yaratmak anlayisimiz tamamen Avcilar evden eve nakliyat firmalari arasinda tatli bir hizmet kalitesi yaratma çabasini ortaya çikarmaktadir. Burada ortaya çikarilmis olan hakli rekabet çalismalari hem fiyatlar üzerinde hem de tecrübeli çalismalar üzerinde açik bir sekilde görülmektedir. Bu tür çalismalari gerçeklestirirken öncelikle müsteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Müsterilerimizin güler yüzlü bir sekilde hizmet alabilmesi için rakip firmalarimizin yapmis oldugu çalismalarin daha kalitelisini ve daha ekonomik boyutunu gerçeklestirmek için her türlü fedakârligi yapiyoruz. Bunlarin en basinda maddi kazanç gözetmeksizin müsteri memnuniyeti kazanmak amaciyla gerçeklestirdigimiz çalismalarimizda düsük ücretli evden eve nakliye fiyatlari ortaya çikariyoruz. Bu çalisma prensiplerimiz dogrultusunda ödemis olan paralarin kaliteli bir sekilde hizmete dönüsmesi müsterilerimizin taleplerini en güzel sekilde karsilamaktadir.

 

Evden eve nakliyat fiyatlari konusunda yapmis oldugumuz indirimler sigortalama faaliyetinde vermis oldugumuz teminatlar karsiliginda ucuz sigortalama faaliyetleri hakli bir rekabet ortami yaratmaktadir. Hiçbir zaman belirlenmis standart Avcilar evden eve nakliyat fiyatlari üzerinden indirim yaparak haksiz rekabet ortami yaratmiyor diger evden eve nakliye firmalarini karalayip hizmetlerini kötüleyerek onlarin hizmet anlayisini kesinlikle haksiz rekabet ortami içerisinde kaybolmasina neden olmuyoruz. Sadece gerçeklestirmis oldugumuz çalismalarimiz müsterilerimizden memnun bir yüz elde edebilmesi, verdikleri paranin karsiligini kaliteli bir sekilde alabilmesine hedeflemektedir.

 

Düsük ücret kaliteli hizmet anlayisi çerçevesinde çalismis olan prensiplerimiz dogrultusunda elemanlarimiz her zaman güler yüzlü hizmetler ortaya çikarmaktadir. Müsterilerimiz ile yapmis oldugumuz anketlerde ortaya çikan sonuçlari firmamizin altyapisinda detayli bir sekilde analiz etmekteyiz. Analizler sonucunda diger rakip firmalara zarar vermeyecek sekilde gerekli fiyat indirimlerini ve ekonomik boyutu gerçeklestirilecek tasima faaliyetlerini en kaliteli sekilde gerçeklestirmeyi amaçlamaktayiz. Bu amaçlarimiz dogrultusunda yapmis oldugumuz Avcilar evden eve nakliyat çalismalarinda her zaman daha iyiyi, daha güzeli, daha kaliteli ve memnuniyet ortamina yaratacak çalismalar olmasina özen gösteriyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.