Ugur Evden Eve Nakliyat

Sultangazi nakliyat hizmeti almak temelde kolay görünür. Kisiler ya da firmalar, kurumlar, herhangi bir firma ile çalisalim, tasinma isini halledelim diye düsünürler. Oysa firma seçiminin gelisigüzel yapilmasi, beklenmeyen birçok sorunun ortaya çikmasina neden olur. Isinde özenli olmayan firmalar, esyalarinizin tasinmasinda savruk davranir, esyalarin türlerine ve hasar alma risklerine uygun sekilde ambalajlama yapmazlar. Uygun kutulara ve muhafazalara koymazlar. Bunu sonunda, deger verdiginiz esyalariniz ciddi hasar alabilir. Kaybolabilir. Üstelik bu kayiplarinizin tazminini almakta da zorlanabilirsiniz. Çalistiginiz firma donanimli ve yetkili degilse, bu tür istenmeyen durumlarla karsilasma riskiniz çok fazladir. Profesyonel ve titiz çalisma anlayisina sahip firmalardan yardim alirsaniz, yorulmadan yeni adresinize tasinabilirsiniz.

Firmamiz Sultangazi nakliyat kapsaminda, memnun eden çalisma alanlari sunmaktadir. Evden eve tasimacilik, parsiyel tasimacilik, sehir içi ve sehirlerarasi tasimacilik, parça esya tasimaciligi, ofis ve kurumsal tasimacilik, asansörlü tasimacilik hizmetlerimizle sizlerleyiz. Tüm hizmet alanlarimizda dört dörtlük hizmet sunan bir firmayiz. Çünkü programli çalismak önemli ilkemizdir. Ekspertiz incelemesi yapilarak, müsterilerimizden yapilacak islem konusuna saglikli bilgi alinarak hazirliklarimiz baslar. Bundan sonra, elemanlarimiz, araç sayimiz ve kullanilacak ambalaj malzemelerimiz belirlenir. Hidrolik asansör sistemi kullanilacaksa, bu kapsamda araçlarimiz alinir. Tüm esyalar listelenir, tasniflenir. Buna göre kayit altina alindiktan sonra, esyalarin türlerine göre paketlenmesi gerçeklestirilir. Hasar alma riskini sifira indiren özel havali posetler kullanilmaktadir. Bu noktada uzmanligimiza ve deneyimlerimize güvenebilirsiniz.

Az esyali parsiyel tasimaciliktan, çok sayida ve kapsamli Sultangazi nakliyat hizmetlerine kadar tüm islemleri profesyonelce yapmaktayiz. Kurumsal tasimacilik islemleriniz için de firmamiza güvenebilirsiniz. Fabrika,ofis,magaza tasimaciligi son derece uzmanlik isteyen islerdir. Bunlari basari ile gerçeklestirecek kapasiteye sahibiz. Sigorta poliçesi ile güvence altina alinan tasimacilik hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Bize güvenin ve memnun kalacaksiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.