Vip Furkan Nakliyat

Kurumsal bir hizmet sektörü pozisyonu gelen nakliyat hizmetleri, daha önceleri dolayli yollardan bulunan bir nakliye kamyonu araciligiyla deneyimsiz ve yeterli donanima sahip olmayan ‘hamal’ ile gerçeklestiriliyordu. Bu tip uygulamalari modern dünyada son derece çagdisi ve dogrudan tüketiciyi magdur edecek uygulamalar arasinda bulunuyor. Esyalarin tasima isleminin her bir asamasinda uzman ve ayni zamanda da pratik uygulama deneyimi bulunan tasima personellerinin yer aldigi ihtiyaca odakli özel Sisli evden eve nakliyat hizmet çözümlerini kurumsal çati altinda sizlere sunuyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuzun tasima islemlerini büyük bir hassasiyetle gerçeklestirmelerinin yani sira modern çagin gerekliliklerine yönelik olarak da hizmetlerini yönlendiriyoruz.

Bütün Sisli  nakliye hizmetlerimizin her birinde esya güvenligi birinciligi önceligimizdir. Bu dogrultuda da esyalarinizi güven altina alabilmek amaci ile en yeni ambalajlama sistem ve ürünlerini kullaniyoruz. Özellikle de tasinacak esyalarin farkli sekil ve formlarina uygun niteliklerde paketleme malzemeleri ile kesinlikle en ufak zarari dahi tasima sirasinda görmemesinin garantisini sagliyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz sekilde ulasarak, bize yapacaginiz nakliyat hizmeti basvurularinizda öncelikle ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz. Böylelikle paketleme islemlerinde de önem arz edecek, tasinacak esyalarin özellikleri basta olmak üzere miktari, hangi mesafeye tasinacagi ve tasima isleminde ücret ya da uygulamaya degiskenlik teskil eden tüm detaylari rapor altina aliyoruz. Bu sekilde esyalarinizin tasinmasi için en uygun kosullari olusturabiliyor ve herhangi bir zarar görmeden yeni adreslerine önceden belirlenecek programa uygun olarak tasiyoruz.

Profesyonel tasima hizmetlerimizde sadece bireysel yasam alanlariniz olan evlerinizin haricinde kurumsal çalisma alanlari ofisleriniz içinde özel tasima çözümleri sunuyoruz. Sisli  Ofis tasima hizmetlerimiz kurumsal alanlarda kullanilan özel ve agir esyalar ile teknolojik cihazlara odakli özel sistemleri kullanarak, gerçeklestiriliyor. Böylelikle kurumsal alanda da tasinma islemleri hizli ve pratik sekilde tamamlamaniza yardimci oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.