Yalçin

Tasinmak pek çok insanin gözünü korkutabiliyor. Çünkü insanlar tasinacaklari zaman günler öncesinden hazirliga basliyor. Paketlemek ve tasinilan noktada paketleri çikarip esyalari yerlestirmek tasinmanin en yorucu kismi. Bizler de Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, tasinmayi daha eglenceli bir hale getirmek için bu evreleri de üstleniyoruz. Yani sizler için esyalarinizi tek tek paketliyoruz ve tasindiginiz noktada yeniden paketlerinden çikariyoruz. Üstelik hizmetlerimiz bununla da sinirli kalmiyor. Paketlerinden çikardigimiz esyalarinizi istediginiz yere de yerlestiriyoruz.

Firmamiz bünyesinde çalisan ustalar, nakliye sektörüne yillarini vermis tecrübeli kisilerdir. Ayni zamanda kullandigimiz teçhizatlar da son teknolojidir. Bu sayede sizler en profesyonel nakliye hizmetini sunuyoruz. Özellikle asansörlü sistemlerimiz sayesinde, evinizi ya da isyerinizi bosaltmak yalnizca birkaç saatimizi aliyor. Günün geri kalani ise tasindiginiz yeni yerin keyfini sürmeye kaliyor. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, sehir içi ve sehir disi tasimacilikta en güvenilir adresiz.

Eger isyerinizi tasimak zorundaysaniz çalisacaginiz nakliye firmasini çok iyi seçmelisiniz. Öncelikle firmanin sigortali tasimacilik sözlesmesi kullanip kullanmadigi son derece önemlidir. Çünkü isyerindeki pahali esyalarinizin zarar görmesi durumunda, bu sözlesme yok ise herhangi bir hak talep edemezsiniz. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, yillardir sigortali tasimacilik alaninda hizmet vermekteyiz. Bu sayede müsteri memnuniyetini ve güvenini kazanmis, öncü firmalardan biriyiz.

Evlerinizde ya da isyerlerinizde tasinacak demonte esyalariniz var ise bu esyalarinizi monte ettirmek için ekstra bir maliyete katlanmak zorunda degilsiniz. Çünkü bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu konuda da destekçiniziz. Demonte esyalarinizi tasidigimiz noktada yeniden monte ediyor ve yerlestiriyoruz. Bu sayede sizlere asla is ve masraf birakmiyoruz. Ülke genelinde anahtar teslim nakliye hizmeti veren uzman bir firmayiz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.