Yesilköy Karaca Evden Eve Nakliye

Tasinmaya karar verdiginiz gün gelip, tüm esyalarinizi paketliyoruz. Yani günler öncesinden esya paketlemenize artik gerek yok. Üstelik tasimaciliga özel gelistirilen bu ambalajlar sayesinde esyalariniz yükleme ve indirme sirasinda zarar görmüyor. Klasik karton kutu ve gazete kâgidinin koruyuculugu olmadigi için, çatlama, kirilma, çizilme ve bozulma gibi durumlar yasanabiliyor. Yesilköy evden eve nakliyat firmasi olarak, yalnizca evlerinizi degil, ayni özen ve hassasiyet ile isyerlerinizi de tasiyoruz. Üstelik Türkiye’ye.

Isterseniz esyalarinizi sigorta kapsamina aldirabilir ve riski tamamen ortadan kaldirabilirsiniz. Yesilköy evden eve nakliyat firmasi olarak çalistigimiz sigorta sirketleri araciligi ile nakliye öncesi sigorta poliçesi düzenliyoruz. Esyalarinizi bu poliçeler kapsamina aliyor ve söz konusu risklerin gerçeklesmesi durumunda tarafiniza ödeme sagliyoruz. Özellikle hiç kullanilmamis esyalariniz, teknolojik pahali teçhizatlariniz, antikalariniz hem firmamizin, hem de sigorta poliçenizin güvencesinde tasiniyor.

Araçlarin yüklenmesi, indirilmesi ve düzenlenmesinde görev yapan çalisanlarimizin tamami, bu sektöre yillarini vermis, egitimli kisilerden olusuyor. Dolayisiyla amatör firmalardaki çalisanlar gibi gelisigüzel bir nakliye hizmeti verilmiyor. Üstelik yükleme ve indirme için kullandigimiz asansörlü sistemler, hatayi en aza indiriyor. Artik merdivenlerden esya tasima derdine son. Çünkü bu sistemler sayesinde pencere ve balkonlardan esyalarinizi alabiliyoruz. Yesilköy evden eve nakliyat firmasi olarak, hem teçhizat hem de çalisan anlaminda Türkiye’nin öncü nakliye firmalari arasinda yer aliyoruz.

Esyalariniz yalnizca yükleme ve indirme sirasinda degil, tasima sirasinda da güvende. Çünkü kapali kasa, büyük araçlarimiz sayesinde sarsilmadan, devrilmeden ve hava kosullarindan zarar görmeden tasiniyorlar. Üstelik tasinan esyalarinizin her birini, dilediginiz noktaya yerlestiriyoruz. Demonte esyalarinizi monteliyor ve çalisip çalismadiklarini kontrol ediyoruz. Sizler de tüm bu hizmetlerden çok uygun rakamlara faydalanmak isterseniz hemen bizi arayin. Ücretsiz eksperlerimizi fiyat arastirmasi için yönlendirelim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.