Yildirim Nakliyat Ltd. Sti.

Yillarin tasimacilik deneyimine sahip firmamiz, sizlere kaliteli ve uzman çözümler sunmak için her geçen gün yenileniyor. Simdilerde kullanmakta oldugumuz asansörlü sistemler sayesinde, esyalarinizi daha hizli, daha güvenli ve daha profesyonel bir sekilde tasiyoruz. Bu sistemler bize pencere ve balkonlardan esyalarinizi alabilmemizi sagliyor. Böylelikle saatler alan insan gücü ile esya tasima devri kapaniyor. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, hem evlerinizi, hem de isyerlerinizi tasirken bu sistemleri kullanabiliyoruz. Yalnizca tasinacak mekânin önünde, bu sistemleri kurabilecegimiz uygun ortamin olmasi gerekiyor.

Firmamizin prensiplerinden biri de paketlemeyi üstleniyor olmaktir. Genellikle müsterilerimizin siradan ambalajlar ile gerçeklestirdigi paketleme, yolculuk esnasinda hiçbir ise yaramamaktadir. Oysa bizler dayanikli ve kalin ambalajlar ile paketleme saglamaktayiz. Bu sayede esyalariniz teslim edilene kadar sapasaglam kalmaktadir. Üstelik teslimati gerçeklestirdikten sonra da paketlerinden çikardigimiz esyalarinizi yerlestiriyoruz. Bu sadeye güvenle yaptigimiz paketleme sonunda, yine güvenle teslimat gerçeklestiriyoruz.

Sigorta kapsamina giren tüm esyalariniz için sigortali tasimacilik hizmetleri de sunmaktayiz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu ayricaligi sunan nadir sirketlerden biriyiz. Eger degerli ve zarar görmesi halinde zora gireceginiz esyalariniz bulunuyor ise hemen arayin. Sizlere kapsamli bir sigortali tasimacilik hizmeti sunalim. Genellikle kurumsal tasimacilik hizmeti alan müsterilerimiz için verdigimiz bu hizmetleri artik ev tasimaciliginda da vermekteyiz.

Eger daha önce amatör firmalar ile fiyat konusunda anlasmazliklar yasadiysaniz bu kötü deneyimlerinize sünger çekebilirsiniz. Çünkü bizler müsterilerimiz için daha sabit ve uygun bir fiyat politikasi gelistirmek için eksperler ile çalisiyoruz. Yani alacaginiz hizmet öncesi tarafiniza eksper yönlendiriyoruz. Gelen eksperlerimiz ücretsiz olarak esyalarinizi kontrol ediyor ve sizlere ücret teklifinde bulunuyor. Böylelikle anlasilan rakam disina asla çikilmadan, sorunsuz bir nakliye hizmeti verilmis oluyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.