Yildiz Evden Eve Nakliyat

Istanbul evden eve nakliyat firmalarindan biri olarak vermis oldugumuz hizmetlerden kisaca bahsetmek gerekir ise;-Esyalarinizi özenle paketliyoruz,-Asansörlü sistemler ile araçlara yüklüyoruz,-Sigortali olarak tasiyoruz,-Yerlestiriyor ve monte ediyoruz,Firmamiz güvencesinde tasinan hiçbir esyaniz zarar görmüyor. Çünkü araçlarimiz kapsamli ve teknolojik, çalisanlarimiz egitimli ve profesyonel. Ancak yine de, müsteri memnuniyetini yüksek bir seviyede tutmak adina sigortali tasimacilik hizmetleri vermekteyiz.

Esyalariniz zarar gördügünde kosulsuz sartsiz tarafiniza ödeme saglamaktayiz.Firma olarak vermis oldugumuz hizmetlere güveniyoruz. Özellikle de ambalajlama konusunda, pek çok firmadan daha özenli çalisiyoruz. Esyalariniz en dayanikli malzemeler ile ambalajlaniyor ve tasinma esnasinda asla zarar görmüyor. Beyaz esyalarinizdan mobilyalariniza, halilarinizdan giysilerinize kadar her esyaniz Istanbul evden eve nakliyat firmasi güvencesi ile paketleniyor. Üstelik esyalarinizi nasil profesyonelce paketliyorsak, teslim ettigimiz noktada da paketlerinden çikariyor ve yerlestiriyoruz. Sizleri bir paket ve yerlestirilecek esya yigini ile bas basa birakmiyoruz.

Demonte olarak tasinan esyalariniz sizleri endiselendirmesin. Monte için ayrica bir firma ile çalismak zorunda degilsiniz. Çünkü bizler nakliye hizmeti içerisinde, monte destegi de veriyoruz. Üstelik alaninda uzman ustalarimiz ile. Beyaz esyalariniz ve dolaplariniz kullanilabilecek sekilde monte edildikten sonra hizmetlerimiz sona eriyor. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, anahtar teslim tasinma hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz.Herkes kaliteli hizmeti uygun rakama almak ister. Özellikle de nakliye sektöründeki dudak uçuklatan rakamlar söz konusu oldugunda, bu bir zorunluluk halini alir. Bizler her daim müsteri odakli çalismaktayiz. Buna bagli olarak da fiyatlarimizi herkesin erisebilecegi noktada tutmaktayiz. Sizler de böylesine profesyonel bir hizmet almak isterseniz hemen iletisime geçin. En kisa sürede eksperlerimiz ev ya da isyerlerinize gelir ve sizlere uygun fiyat teklifinde bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.