Yunus Emre Evden Eve Nakliyat

Uzun yillardir müsterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmis olan Ankara Evden Eve Nakliyat sirketimiz ile ülkemizin her yerine sehirler arasi nakliyat yapmaniz mümkündür. Kendi imkanlariniz dogrultusunda tasinmaya çalismak oldukça zahmetli bir istir. Tüm esyalarin tek tek paket yapilarak kolilere yerlestirilmesi, agir esyalarin tasinmasi gibi durumlar sizi sikintilar çikaracaktir. Hassas esyalarin dogru bir sekilde yerlestirilmemesi durumunda bu esyalar kirilabilir ve agir esyalarin düzgün bir sekilde tasinmamasi durumunda da çok büyük maddi zararlar ile karsi karsiya kalabilirsiniz. Firmamiz nakliye islerinizin tümünü hassas bir titizlik ile yerine getirene kadar sizi tüm bu zahmetlerden kurtarmaktadir. Bunun için yapmaniz gereken tek sey bizimle iletisime geçmektir.

Çalismakta olan profesyonel ekibimiz öncelikli olarak vereceginiz tarihte adresinize intikal ederler. Sonrasinda ise oldukça detayli bir inceleme yapilir. Yapilan bu detayli incelemenin ardindan da tasinma planin nasil olacagi belirlenir. Sonrasinda ise eger gerekiyorsa asansör sistemi kurulur. Evin içinde yer alan tüm esyalar son teknolojik ürünler ile hassas bir sekilde paketlenir. Böylece esyalarinizin zarar görmesi yüksek oranda engellenmis olur.

Beyaz esyalariniz gerektigi takdirde parçalarina ayrilarak nakliyati yapilir. Tüm bu montaj ücretleri ise tamamen ücretsizdir.Ankara Evden Eve Nakliyat sadece ev tasima degil bunun yaninda ofis tasima, depo tasima gibi daha pek çok alanda nakliyat hizmeti vermektedir. Profesyonel bir ekip tarafindan gerçeklestirilen nakliyat islemlerimizde önceligimiz daima sizin isteklerinizi en iyi sekilde yerine getirmektir. Üstelik tüm bu hizmetleri de bütçenize uygun bir sekilde gerçeklestirmekteyiz. Günler boyunca kendi imkanlariniz ile tasinma sikintinizdan firmamiz sayesinde kurtulacaksiniz. Dilerseniz de uygun fiyatlar ile degerli esyalariniza sigorta yaptirmaniz da mümkündür. Tüm bu imkanlarimizdan yararlanmak için bizimle iletisime geçmeyi kesinlikle unutmayin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.