Yuvam Nakliyat

Maltepe Ev tasima sürecinde olup, kafasinda endiseler olan kisiler için en iyi kosullarda hizmet veren bir firma oldugumuzu özellikle belirtmek isteriz. Piyasada adini basarilari ile duyurmus ve çizgisini bozmadan yine ayni sekilde yolumuza devam ediyoruz. Her zaman siz degerli müsterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sirada yer aliyor. Esyalarinizin kiymetini iyi bilerek güvenilir bir sekilde yeni adresinize teslim ediyoruz. Degerli olan esyalarinizin bizim için de önem tasidigina emin olabilirsiniz. Simdiye kadar sayisiz islere imzamizi atip, kesinlikle geri dönüs olarak olumsuz bir durum ile karsilasmadik. Bu durum da isimize daha fazla dört elle sarilmamizaneden olmaktadir.

Bünyemizde isinde uzman olan tasima ve montaj ekibi bulunmaktadir. Çok iyi sekilde organize olan bu ekip söz verilen saatte is teslimi yapmaktadir. Ev içinde, araç girisinde ve araç içinde bulunan tasima personeli planli çalisarak yasanabilecek olan aksiliklerin de üstesinden gelmektedir.Maltepe Evden eve nakliyat konusunda büyük ya da küçük olan esyalari pratik teknikler ile sarip zarar görmeyecek sekilde araca teslim ediyoruz. Beyaz esya, koltuk, masa gibi tasinmasi zahmetli olan esyalar için evin balkonuna sabitlenen asansör sistemi ile tasinmaktadir. Bu hem enerji hem de zamandan tasarruf edilmesini saglayan bir yöntemdir. Kirilacak olan esyalar için de balonlu posetler decreye girerek sikintisiz bir sekilde tasinmalari gerçeklestirilir.

Firmamiz Maltepe evden eve nakliye ile ilgili her türlü etkinlik ve fuarlara katilarakyenilikleri yakindan takip edip bünyesine dahil etmektedir. Her türlü teknolojik cihaz ile çalisarak isimizi daha ahat bir sekilde yapmak ilk hedeflerimiz arasinda yer alir. Mobilyalarin montaji için de profesyonel olan ekibimiz on derece titiz çalisarak esyalarin saglikli bir sekilde ilk günkü konforu ile kullanilmasini saglar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.