Zengin Trans Nakliyat

Türkiye’nin her noktasina hizmet götüren firmamiz, son yillarin en sik tercih edilen nakliye sirketlerinden biri olmayi basardi. Çünkü yeniligi ve degisimi kendimize ilke edindik. Nakliye sektörüne özel gelistirilen en son yenilik, asansörlü sistemler ile evlerinizi ve isyerlerinizi kusursuz bir sekilde tasiyoruz. Üstelik bu sistemler bizler zaman kazandirdigi için tasima islemini de çok kisa sürede gerçeklestirebiliyoruz. Bu sayede sizler gününüzün tamamini tasinmak için ayirmak durumunda kalmiyorsunuz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, insan gücünü azaltarak, makinalasmaya yöneliyor ve olasi tüm riskleri ortadan kaldiriyoruz.

Paketleme konusunda oldukça hassas olan firmamiz, esyalarinizin zarar görmeyecegi güçlü ve dayanikli ambalajlari kullaniyor. Istanbul evden eve nakliyat firmamiz ile çalistiginizda, paketlemeyi kendiniz yapmak zorunda kalmiyorsunuz. Üstelik günler öncesinden yapilan paketleme pek çok esyanizi da kullanmanizi engeller. Sizler tüm esyalarinizi artik son güne kadar kullanabilirsiniz. Çünkü bizler tüm bu esyalarinizi tasinma hizmeti verecegimiz son gün sizin yerinize gerçeklestiriyoruz.

Isyerlerinizde ya da evlerinizde, pahali ve yeni esyalariniz olabilir. Hatta bu esyalarinizin çizilmesi dahi sizi büyük maddi sorunlara sürükleyebilir. Iste bu tarz durumlara özel, ikinci bir koruma kalkani olarak sigorta poliçesi düzenliyoruz. Bu sigorta poliçeleri ile degerli esyalarinizi teminat kapsamina aliyoruz. Esyalariniz zarar görür ise tarafiniza pesin olarak ödeme gerçeklestiriyoruz. Bizler her ne kadar titiz ve hassas çalisan bir firma olsak da, içinizin rahat etmesi açisindan tüm önlemleri aliyoruz.

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, kapali kasa tirlarimizda tasidigimiz esyalarinizi evlerinizdeki ya da isyerlerinizdeki yerlerine yerlestiriyoruz. Beyaz esyalarinizi ve elektroniklerinizi monte ediyoruz. Dilerseniz bizleri arayarak anahtar teslim nakliye hizmeti de alabilir ve sizler zamaninizin keyfiniz çikarabilirsiniz. Müsteri destek hattimiz sizlere bu konuda kesintisiz hizmet vermekte. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.