Zümrüt Lojistik ve Nakliyat

Esya tasima sektörünün son zamanlarda dikkat çeken en önemli unsuru kullanilan elemanlar ve teknolojik ekipmanlar olmaktadir. Bunlarin en basinda dikkat çeken unsurlarin eleman çalisma prensipleri oldugu açik bir sekilde görülüyor. Özellikle Sisli evden eve nakliyat hizmetlerinde kullanilan esya tasima hamal hizmetleri konusunda titiz çalismalar gerçeklestirilmektedir. Firmamiz bu konuda ayni paralelde hizmet veren firmalara hamal hizmeti sunma asamasinda kalitesini açik bir sekilde ortaya koymaktadir. Sunmus oldugumuz tasiyici eleman kadrosunu profesyonel bir sekilde yetistirmekte esya tasima ve paketleme konusunda uzmanlasmis genç ve dinamik yapi kazandirilmaktadir.
 
Saglam ve dinamik bir yapiya sahip olan lojistik altyapisi sürekli gelisime ve yenilige açik olan Sisli evden eve nakliyat firmamiz müsterilerimizin esyalarini zamaninda yerine teslim etme özelligi ile göz doldurmaktadir. Firma olarak tasima islemlerinde ve bütün faaliyetlerimizde genç ve dinamik elemanlar kullaniyoruz. Genç elemanlari yetistirme konusunda sürekli kidem sirasi genelgesi kullanmaktayiz. Özellikle her kategoride bir uzman bir amatör eleman olacak sekilde gerekli egitim ve yerinde ögrenme sistemini hizli bir sekilde uygulamaya koymaktayiz. Dinamik altyapisini bu sekilde hazirlayan firmamiz müsterilerimizin esyalarini daha güvenli ve daha bilinçli ellerde tasinmasini saglamaktadir.

 
Dinamik bir yapiya sahip olan Sisli evden eve nakliyat firmamiz müsteri memnuniyetini en güvenilir sekilde koruyabilmek için her zaman uzman kadrosunu egitime tabi tutmaktadir. Egitimi gerçeklestirilen bütün faaliyetler uygulamali olarak nakliyat hizmetlerinde kullanilmaktadir. Dünya standartlarini en güzel sekilde yakalayabilmek için bilinçli ve dinamik yapiya sahip elemanlarimiz ekip ruhunu en güzel sekilde ortaya koymaktadir. Fiyat konusunda, esya sigortalama konusunda, asansörlü esya tasima konusunda profesyonel çalismalar gerçeklestiriyoruz. Sadece reklam olmasi amaciyla degil çalismalarimizin yakindan takip edilerek gerçekçi bir hizmet anlayisi içerisinde oldugumuzun görülmesini istiyoruz. Bunun için öncelikle müsterilerimizin müsteri hizmetleri vasitasiyla hakkimizda detayli bilgileri almasini ve bilinçli bir sekilde esyalarini tasimalarini arzulamaktayiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.