Akkonak Nakliyat

Istanbul’un en iyi nakliye firmalarindan biri olarak, evinizi yerlestirmeye kadar varan bir nakliye hizmeti veriyoruz. Tasinmanin en yorucu kismi evi yerlestirmektir. Hatta bunun için farkli bir ekip daha çagirip fazladan masrafa girebilirsiniz. Ancak bizler, nakliye hizmeti kapsaminda tüm esyalarinizi yerlestirmeye yardimci oluyoruz. Üstelik montaji yapilmasi gereken esyalariniz için de destek veriyoruz. Karabaglar evden eve nakliyat firmasi olarak ana temamiz tasimacilik olsa dahi, sizlere daha iyi hizmet vermek için montaj ve elektrikten anlayan ustalarimiz da bulunuyor.

Herkes esyalari tasinirken endiselendir. Özellikle de mobilyalarin ve beyaz esyalarin çizilmesi kabus gibi düsündürür. Ancak en dayanikli ambalajlar ile esyalarinizi paketliyor ve zarar görmelerini engelliyoruz. Hatta paketleme için balonlu, yirtilmaya dayanikli malzemeler kullaniyoruz. Artik esyalarinizin çizilme ya da zarar görmesi sizi korkutmayacak. Üstelik esyalariniz tasindiktan sonra öylece birakilmiyor ve paketlerinden çikarilacak yerlestiriliyor.

Karabaglar evden eve nakliyat firmasi olarak hiçbir seyi sansa birakmayiz. Nakliye sigortalarimiz sayesinde, esyalarinizin zarar görmesi durumunda magdur olmanizi önlüyoruz. Ülkenin en iyi ve güvenilir sigorta firmalari ile yapmis oldugumuz anlasmalar kapsaminda, tasinma sirasinda ya da yolda zarar gören esyalariniz için tarafiniza ödeme sagliyoruz. Dilerseniz hemen arayin ve tarafiniza ücretsiz eksper yönlendirelim. Çagri merkezimiz günün her saati hizmetinizdedir.

Karabaglar evden eve nakliyat firmasi olarak asansörlü sistemlerimiz, genis kasa araçlarimiz ve uzman çalisan kadromuz sayesinde ülkenin her noktasina hizmet götürmeye devam ediyoruz. Üstelik evlerinizin yani sira, ofis, isyeri ve fabrika tasimaciliginda da öncüyüz. Asansörlü sistemlerimiz, artik yükleme ve indirmenin çok daha güvenli bir sekilde yapilmasini sagliyor. Özellikle bilgisayar, buzdolabi, çamasir ve bulasik makinasi gibi hassas cihazlariniz güvenle araçlara yükleniyor. Sizler de hemen arayin ve tüm bu hizmetlere hayalini dahi kuramayacaginiz rakamlara ulasin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.