Atak Şehirlerarası Nakliyat

Kaliteli ve ayni zamanda güvenilir bir sekilde İzmir şehirlerarası nakliyat zamanlama konusunda titiz çalismalar sergileyen, sözünde duran evden eve nakliyat olarak müsteri odakli çalismalar yapmaktayiz. Müsterilerimizin fikirlerine her zaman saygi duyuyoruz. Ekonomik boyutta gerçeklestirmis oldugumuz ev esyasi tasima faaliyetlerini genis bir alana yaymaktayiz. Okul ve yurt tasimaciligi, fabrika tasimaciligi, para kasasi tasimaciligi konularinda titiz bir sekilde gerçeklestirmekteyiz. Fuar standi kurma konusunda teknik elemanlarimizin kendini sürekli gelistiriyor olmasi Avrupa standartlarinda bir çalisma ortaya çikarmamizi sariliyor.

Bu sekilde sözünde duran ve güvenli bir sekilde çalisan İzmir profesyonel nakliyat ekiplerle dünya standartlarini zorlayici çalismalar ortaya çikariyoruz.Esya depolama faaliyetleri içerisinde esyalarin istenilen süre zarfinda nem ve rutubet uzak, düzenli Istifleme kurallari uygulanarak, emanete alinmasi saglanmaktadir. Depolara giren malzemeler tamamen firmamizdan emanetindedir. Evden eve nakliye çalismalarinda gerçeklestirmis oldugumuz depolama islemleri esyalarin zamaninda yerine teslim edilmesi için depo içerisinde düzenli bir istif islemine tabi tutulmaktadir. Istifçi elemanlar sürekli egitime tabi tutulmakta, forklift kullanicilari sertifikali ve bu konuda kurs görmüs elemanlardan olusmaktadir. Yapmis oldugumuz çalismalarin temel kalite politikamiz her zaman ön plana çikaracak sekilde gerçeklesmesini önem veriyoruz. Özellikle evden eve nakliyat sözlesmesini hazirlarken ev sahiplerinin menfaatine maddeleri her zaman uzun açiklayici ve anlasilir bir sekilde olmasina özen göstermekteyiz.

Gerçeklestirmis oldugumuz evden eve nakliyat çalismalarini sözünde İzmir evden eve nakliyat duran bir firma imajini en güzel sekilde yansitmasina özen göstererek çalismaktayiz. Bunun yaninda bütün çalismalarimizin is ve isçi sagligini koruyucu niteliktedir. Bunu açik bir sekilde seffaf çalismalarimiz  sayesinde herkes tarafindan bilinmesi ve görülmesi saglanmaktadir. Özellikle ISG uygulamalari kullanilarak hem esya güvenligi hem çevre güvenligi hem de çalisanlarin güvenligi saglanmaktadir. Her gün daha da gelismeye yönelik çalismalar yaptigimizi açikça göstermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.