Avcıoğlu Hızlı Nakliyat Hizmeti

Tasinma sürecinde her türlü teknolojik yenilikleri kullanan firmamiz, müsterileri memnun etmek adina elinden gelen özveri ve dikkati göstermektedir. Büyük ve küçük fark etmeksizin esyalari özenli bir sekilde hijyenik balonlu naylonlar ile sararak kirilma gibi olumsuz durumlari tamamen ortadan kaldiriyoruz. Buca İzmir ev taşıma isini daha kisa sürede gerçeklestirmek için saglam kolilere paketlemesi yapilan esyalar düzenli bir sekilde yerlestirilir. Böylece küçük olan esyalar çok daha pratik bir sekilde tasinmis olur. Sistemli ve düzenli bir sekilde çlisan ekibimiz her seyi kisa sürede halleder. Söz verilen gün ve saatte tüm isler bitmis oluyor.

Buca İzmir asansörlü nakliyat sirasinda kulllanilan araçlarin düzenli olarak bakimlari yapildigi için arizalanarak magduriyet yasanmasi gibi olumsuz olaylar kesinlikle olmuyor. Araçlarin kapasitesi önceden tasinma islemi yapilacak eve gidilip önceden analiz edilerek potansiyele bakiliyor. Böylece fiyat konusunda da esya hacmine bagli olarak belirlemeler yapiyoruz. Piyasadaki en kaliteli ve ayni zamanda en düsük fiyatli hizmeti veriyoruz. Ödemeler nakit ya da kredi karti ile de yapilmaktadir. Müsterilerimiz ile yaptigimiz sözlesme sartlarinda her zaman karsi tarafin menfaatlerini koruyan maddeler yer alir. Yasanacak bir aksilik durumunda her zaman telafi etme için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Yenilikçi çözümler ile müsterilerimizin yüzünü güldürmek en büyük amaçlarimizdan bir tanesidir.

Firmamiz ile ilgili bilgi almak isteyenler iletisim numaralarindan arama yaparak her türlü bilgiyi detayli bir sekilde alabilirler. Buca İzmir ambalajlı taşımacılık ile ilgili fotograflar web sitemizde ayrintili bilgiler ile yer almaktadir. Asansör sistemi evin en müsait olan kismina kurularak büyük olan esyalar zorlanmadan kisa sürede tasiniyor. Ayrica montaj islemleri için ayri bir ekibimiz bulundugundan mobilyalarin söküm ve takilma isleri de sorunsuz bir sekilde kisa sürede hallediliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.