Aydin Helvacilar Nakliyat

Nakliye ülkemizde uzun yillardir profesyonel anlamda verilen bir hizmet. Ancak ne yazik ki her firmanin profesyonellik kapsaminda yeterli hizmet sagladigini söylemek zor. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak müsteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Özellikle sizleri zarara ugratacak her türlü riskten kaçiniyor ve nakliyeyi kolaylastiracak teknolojileri takip ediyoruz. Bunlardan biri de asansörlü yükleme ve indirme sistemleri. Bu sistemler sayesinde evinizin pencere ya da balkonlarindan esyalarinizi birkaç seferde araçlara yüklüyoruz. Ayni sekilde indirirken de merdivenler yerine pencere ve balkonlari kullaniyoruz. Bu sayede insan gücüne olan talep azalacagi için, olasi riskler de bertaraf edilmis oluyor.Firmamizdan alacaginiz nakliye hizmeti, yalnizca esya tasima ile sinirli degildir. Ayni zamanda Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak montaj ve paketleme hizmeti de vermekteyiz.

Tasima öncesi paketledigimiz esyalarinizi, tasidiktan sonra paketlerinden çikarir ve sizin zevkinize göre yerlestiririz. Bunun yani sira demonte esyalarinizi yeniden monte eder, hatta çalisip çalismadiklarini kontrol ederiz. Bu sayede ne saatlerinizi alacak paketleme islemine katlanmak zorunda kalirsiniz, ne de montaj için ayri bir masrafa girmek.

Ev ya da isyerlerinizdeki esyalariniz arasinda yüksek teknoloji, degerli tablo ya da tarihi eserler bulunabilir. Bu esyalarin tasinmasi ekstra özen ister. Ancak tüm bunlarin yaninda bu esyalari farkli bir güvence altina daha almak gerekir. Iste bizler bu noktada nakliye sigortalarimizi devreye sokuyoruz. Yani bu tarz esyalarinizin zarar görmesinden kaynakli olusacak maddi yükümlülügü sigorta kapsamina aliyoruz.Sizler de kapali kasa araçlar ile böylesine donanimli bir nakliye hizmeti almak isterseniz hemen bizleri arayin. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak tüm taleplerinizi aninda karsilayabilecek bir müsteri destek ekibine sahibiz. Dilerseniz eksper de yönlendirebilir ve esyalarinizin raporunu çikarabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.