Balciogullari Nakliyat

Ülkemizin her yerine yaptigimiz nakliyat hizmetlerimizle sizlerleyiz. Dogudan batiya tüm illerimize, kuzeyden güneye tüm illerimize nakliyat destinasyonlarimiz bulunmaktadir. Nereden nereye tasinacaksaniz, sitemizden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Buna göre, sitemizde yer alan yön bilgilerini giriniz ve fiyati hesapla butonuna tiklayiniz. Fiyat bilgisi kisa bir süre içinde karsiniza çikacaktir. Firmamiz %100 müsteri memnuniyeti hedefi ve garantisi ile çalismaktadir. Buna çok önem veriyoruz ve çalismalarimizda son derece özenliyiz. Ayni zamanda firma olarak sürekli yenilenmeye önem veririz. Uygun fiyatlarimizdan son derece memnun kalacaksiniz. Gerekirse kar marjimizdan ödün vererek enflasyona karsi müsterilerimizi korumaktayiz.

Karabaglar Sehirlerarasi nakliyat deyince akla firmamiz gelir. Sizden istedigimiz taleplerinizi iletmeniz ve çantanizi alip yola çikmamiz. Aracimiz size belirttigimiz günde yaninizda olacaktir. Yeni adresinizde esyalarinizi ayni modelinde yerlestirecek size anahtar teslim yapacagiz. Firmamizdan nakliye tarihi noktasinda kisa sürede rezervasyon yapabilirsiniz. Çalisma saatlerimizi esnek tutariz ve en kisa zamanda tarihi veririz. Eski eviniz ya da ofisinizdeki oda sayisini, kaçinci kat oldugunu, asansör olup olmadigini ve ev veya ofis yürüme mesafesini girerseniz de size net tasima rakami da verebiliriz.

Talepleriniz bizim için çok önemlidir. Buna göre, bizden istediginiz özel taleplerinizi de dikkate almaktayiz. Paketleme konusunda, tüm esyalarinizin paketlenmesini isteyebilirsiniz. Bazi esyalarin paketlenmesini ya da esyalarinizin paketlenmemesini isteyebilirsiniz. Biz, isteklerinize uygun sekilde hazirlik yapariz. Paketleme uzun mesafeler için önerimizdir. Güvenli ve her esyanin kendi özelliklerine uygun sekilde islem yaptigimizin altini çizelim. Paketleme yaninda, esyalarin montaji da geregi gibi yapilmaktadir. Uzun mesafelerde dayanikli olmasi için esyalarin düzenlenmesini yapmaktayiz. Araçlarimizla uzun mesafelerde dayanikli sekilde tasima islemlerimiz yapilmaktadir. Bu sayede, güvenli ve kaliteli olarak esyalariniz yeni adresine ulasacaktir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.