Beltan Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Esyalarinizin belirli bir süre için güvenli bir ortamda depolanmasini istiyorsaniz, firmamiza güvenebilirsiniz. Konak esya depolama çalismalarimizla parmakla gösterilen firmayiz. Hem bireysel depolama, hem de firmalar için kurumsal depolama çözümleri sunmaktayiz. Profesyonel çalismalarimizdan ve titiz, özenli hizmet anlayisimizdan çok memnun kalacaksiniz. Depolarimiz belirli metrekarelerce olan son derece güvenli alanlardan olusmaktadir. Esyanizin sayisina ve özelliklerine uygun olarak ayarlamalar firmamiz tarafindan yapilir. Bireysel olarak kisisel yasam yani ev esyalarinin depolanmasi hizmetini sunmaktayiz. Firmalarin saklamak üzere depolamak istedikleri esyalarini da firmamiza teslim etmeleri mümkündür.

Depolama sistemleri sayesinde, elden çikarmak istemediginiz ancak yasam ya da çalisma alanlarinda yer kaplayan esyalarin güvenli ellerde saklanmasi için imkan saglanmaktadir. Konak esya depolama alanlarimiz kamerali sistemle korunmaktadir. Esyalarinizin güvenli ellerde oldugundan emin olacaksiniz. Esyalar çesitlerine göre, ambalajli olarak ya da kapali kutular içinde saklanmaktadir. Ne zaman isterseniz, esyalarinizi kontrol etmek ya da baska nedenlerle depolarimiza ugrayabilirsiniz. Esyalarinizin süresini bildirerek, belirli bir süre daha kalmasini talep edebilirsiniz. Öte yandan, esyalarinizi bildirim yaparak teslim alabilirsiniz.

Konak esya depolama taleplerinizi yapmanizdan itibaren, ekipleriniz bir gün önce gelir ve tasinmasi için esyalarin sarilmasi ve kutulanmasi islemlerini yaparlar. Belirlenen günde ekiplerimiz araçlari ile esyalari teslim alirlar. Uygun fiyatlarla depolarimizda, esyalarinizi istediginiz süre muhafaza edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.