Beyşehir Nakliyat Firması

İzmir uzman nakliye isinde güvenilirligi her zaman ön planda tutarak hareket eden firmamiz sizin memnuniyetiniz için elinden gelenin fazlasina gayret göstererek yapiyoruz. Simdiye kadar hiç bir sekilde verdigimiz hizmetten dolayi sikayet almadik. Bu durum isimizi kusursuz bir sekilde yaptigimizi gösteren detaylar arasindadir. Her zaman istek ve önerilerinizi hatta özel isteklerinizi dikkate alarak hizmetmize dahil ediyoruz. Temiz bir çalisma sonucunda sorun yasamadan her seyi yüzünüzü güldürerek hallediyoruz. Kötü tecrübe yasamis kisilerin bize yaklasimi genellikle tereddüt içerdigi için yaptigimiz hizmet sözlesmesinde sizin menfaatlerinizi dogrudan ilgilendiren maddeler bulunmaktadir. Böylece hiç bir sekilde zarra görmeyeceginizi bilerek bize teslim olabilirsiniz.

İzmir evden eve taşımacılık asamalarimizi bilgi ve görselleri ile birlikte web sitemizde detayli bir sekilde bulabilirsiniz. Ayrica sitede yer alam müsteri hizmetleri numaralarindan arama yaparak kafaniza takilan sorulari yetkili kisilere söyleyerek gerçek bilgilere ulasabilirsiniz. Tasinmanin en problem çikaracak tarafi olan mobilya montaji için bu konuda uzman olan ekibimiz bulunmaktadir. Özellikle yatak odasi mobilyalarinin parçalari büyük oldugu için daha fazla özen gösterilerek saglikli bir sekilde kullanim yapmanizi sagliyoruz. Parçalanan mobilyalar çizilmesin diye yumusak malzemeler ile sarilarak tedbir aliyoruz. Küçük ve oyalayici olan mutfak esyalarinin kirilmasini önlemek için de yine ayni sekilde sarma yaparak onlari saglam kolilere düzenli bir sekilde yerlestirme yapiyoruz. Böylece toplu halde dagilmadan daha pratik bir sekilde tasiniyorlar.

İzmir uluslararası nakliyat sürecinin dger zorlayici olan tarafi da büyük çapli olan buzdolabi, koltuk, çamasir ve bulasik makinasi gibi beyaz esyalarin tasinma problemidir. Ayni zamanda elektronik olan beyaz esyalar da sarilarak evin en uygun yerine yerlestirilen asansör sistemine dengeli bir sekilde yerlestirilerek araca çok basit olarak yerlestirilir. Zorlanma ve zaman kaybi da yasanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.