Beysehirli Nakliyat

Eger bulundugunuz binada asansör yoksa nakliye sirketi çalisanlari esyalarinizi fiziki güç ile tasimak durumunda kalir. Ancak dar ve dik olan merdiven bosluklari, düsmelere, kirilmalara, çizilmelere neden olmaktadir. Tasinan esyalarin yarisindan fazlasi ne yazik ki bu asamada zarar görür. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak gelistirilen asansörlü nakliye sistemlerini kullaniyor ve merdivenlerden esya tasima devrine son veriyoruz. Artik esyalariniz güvenli ve toplu bir sekilde pencere ya da balkonlarinizdan tasiniyor. Böylece hem nakliyeye ayrilan zaman kisaliyor, hem de esyalariniz zarar görmüyor.

Firmamiz yalnizca Istanbul’da nakliye hizmeti vermiyor. Ayni zamanda tüm Türkiye’ye de lojistik destegi sagliyor. Kapali kasa tirlarimiz ile yaz ya da kis tasimacilik islemlerinizi üstlenebiliriz. Kilometrelerce uzaga tasiniyor olsaniz dahi bu donanimli araçlarimiz sayesinde esyalarinizi güvenle teslim ederiz. Ayrica nakliye sigortasi da kullanan firmamiz, zarar gören esyalariniz için de tarafiniza ödeme saglar. Bu sayede ne kis aylari, ne de zorlu yol kosullari tasinmaniza engel olusturmaz.Her seyden önce dayanikli bir paketleme sistemi ile esyalarinizin güvence altina alinmasi sarttir. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak birincil görevimiz esyalarinizi paketlemektir. Üstelik siradan ambalajlar ile degil, dayanikli ve kalin nakliye ürünleri ile. Özellikle de balonlu ambalajlarimiz sayesinde kirilgan esyalariniz tasinma sirasinda asla zarar görmüyor. Nakliye gerçeklestikten sonra da esyalarinizi yeniden ambalajlardan çikarir ve yerlestiririz.

Evlerinizdeki ya da isyerlerinizdeki esyalarin çogu demonte seklinde daha saglikli tasinir. Özellikle de giysi dolaplari, bazalar ve masa gibi genis ye kaplayan mobilyalar, demonte hale getirildiginde zarar görmeden nakledilir. Ancak bu esyalariniz için endiselenmenize gerek bulunmuyor. Çünkü bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak demonte hale getirdigimiz ya da demonte seklinde tasidigimiz tüm esyalarinizi yeniden, ücretsiz olarak monte ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.