Çetin-Taş Şehirlerarası Nakliyat

Tasinma konusunda çogu insan stresli ve gergin günler geçirir. En önemli olan nokta ise güven duyulacak bir firmadan yardim almaktir. Biz bu anlamda bu konuda ihtiyaç duyulan noktada kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Bunun için isinde uzman olan bir kadro ile çalisiyoruz. Karsiyaka İzmir ev taşıma sürecinde müsterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen her seyi yapiyoruz. Her zaman teknolojik cihazlari hizmetimize dahil ederek her türlü yeniligi verdigimiz hizmete katiyoruz. Böylece çok daha kisa sürede ve zahmetsiz bir sekilde isimizi hallediyoruz. Ilk olarak evinizdeki tasinacak esyalarin ne kadar oldugunu anlamak için kesif amaçli ziyaret gerçeklestiriyoruz. Buna göre bir hesap çikartip ücret konusunda belirleme yapiyoruz. Ayni zamanda esya durmuna bagli olarak araç büyüklügü ve personel temini de sagliyoruz.

Karsilikli olarak yaptigmiz sözlesmede tün Karsiyaka İzmir şehirlerarası nakliyat maddeleri detayli olarak yer alir. Sizin menfaatleriniz her zaman ön planda olarak maddelere yansimaktadir. Tasima fiyatlarimiz her bütçeye uyacak sekildedir. Nakit ya da kredi karti seçenekleriyle ödeme yapilabilir. Tasima yaptigimiz araçlar tasimaya son derece uygundur. Esyalarin hepsi cinslerine göre güzel paketleme malzemeleri ile sarilarak kirilma, çizilme ve ezilme gibi can sikici olaylarin da önüne geçilmis oluyor. Büyük olan esyalarin tasinmasini kolaylastiran asansör sistemini evin en uygun olan noktasina kurup, sabitleyerek tüm esyalari dengeli bir sekilde yerlestiriyoruz. Böylece kisa sürede zahmet çekmeden her is ilerlemektedir.

Mobilyalarin tasinmasi da Karsiyaka İzmir evden eve nakliyat sürecinin isçilik isteyen bölümüdür. Bu konuda talepte bulunan müsterilerimize montaj ekibimiz destek vermektedir. Bu ve diger tasima detaylari web sitemizde görselleri ile birlikte yer almaktadir. Inceleme yaparak karar vermekte zorlanan kisilerin isine yarayacaktir. Telefonla da arama yaparak istediginiz soruyu sorarak cevap bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.