Ceylin Evden Eve Nakliyat

Aldiginiz nakliye hizmetleri sonrasi, esyalarinizin zarar göresi sizi maddi ve manevi olarak yipratir. Bu sebeple, nakliye hizmeti almadan önce söz konusu firmayi çok iyi arastirmali ve faaliyetleri konusunda bilgi edinmelisiniz. Bizler yillardir bu sektöre emek vermis, hem Istanbul, hem de ülke genelinde hizmet veren kurumsal bir firmayiz. Temel hedefimiz arkamizda mutlu müsteriler birakmak. Bu nedenle nakliyenin, paketleme de dâhil olmak üzere tüm evresi ile bizzat kendimiz ilgileniyoruz.

Menemen evden eve nakliyat firmasi olarak tüm esyalarinizi kendimiz paketliyoruz. Üstelik 1 saat içinde paketlemeyi bitirip hemen yüklemeye geçiyoruz. Yükleme sirasinda asla insan gücü kullanmiyor ve esyalarinizin zarar görmesini engelliyoruz. Asansörlü sistemlerimiz sayesinde, tek seferde onlarca esyanizi araçlarimiza indiriyoruz. Ayni zamanda bu teknolojik teçhizatlarimizi araçlardan evlerinize yükleme yaparken de kullaniyoruz. Bu sayede çok daha kisa ve güvenli bir nakliye hizmeti vermis oluyoruz.

Tasinmak, monte edilmis olan esyalarinizin yeniden sökülmesine neden olur. Özellikle beyaz esyalarinizin ve televizyonunuzun, gidilen noktada yeniden monte edilmesi gerekir. Eger bu islerden anlamiyorsaniz bir usta çagirmaniz ve ücret karsiliginda monte hizmeti almaniz gerekir. Aslinda gerekirdi demek daha dogru olur. Çünkü bizler Menemen evden eve nakliyat firmasi olarak monte hizmeti de veriyoruz. Üstelik ücretsiz ve nakliye hizmetine ek. Yapmaniz gereken tek sey hemen müsteri destek hattimizi aramak ve randevunuzu olusturmak.

Bizleri diger nakliye firmalarindan ayiran pek çok özelligimiz bulunuyor. Bunlardan biri de esyalarinizi tasidiktan sonra, yerlestirip monte etmek. Menemen evden eve nakliyat firmasi olarak, esyalarinizi tasidigimiz gibi birakmiyoruz. Önce paketlerinden çikariyor ve siz hangi odanin hangi kösesine isterseniz oraya yerlestiriyoruz. Üstelik firma olarak yalnizca konut tasimaciliginda degil, isyeri ve ofis tasimaciliginda da öncü bir noktadayiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.