Deniztur Evden Eve Nakliyat

Evinizden çikmak zorunda kaldiginiz da sizi tasinma telasi saracaktir. Tasinmak zor bir süreç olsa da dogru planlanirsa kolay atlatilir. Bu konuda Konak evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren son derece güvenilir firmalar bulunmaktadir. Bu firmalari çevrenizde arastirarak, internetten bakarak bulabilirsiniz. Özellikle daha önceden tasinan ve tasima firmasindan memnun kalmis bir tanidiginiz varsa bu iyi bir referans olacaktir. Nakliye firmasi ile görüstügünüzde nereye tasinacaginizi belirtin.

Firma yetkilileri bundan sonraki süreci düzenleyecektir.Nakliyat firmasi tecrübeli ve egitimli çalisanlarindan olusan ekibi ile ayni gün içinde hizli bir sekilde tasinmaniza yardimci olacaktir. Izmir Ev tasima alaninda tecrübe çok önemlidir. Ev sahibine karsi saygili ve güler yüzlü olmak ta gerekir. Ev sahibinin yasadigi tasinma stresini üzerinden atmasini saglar. Tasinma gününde esyalarin toplanmasi sirasinda evde bir karisiklik mutlaka olacaktir. Ancak bunlar belli bir düzen içinde ve bilinçli olarak yürütülürse sorun yasanmaz.

Mobilyalarin demontaj yapilmasi, ambalajlanmasi ve hidrolik asansör ile tasinmasindan sonra aracin içine düzenli bir sekilde yerlestirilmesi gerekir. Ayrica evde kirilmasin diye paketlenmis ve özel kutulara yerlestirilmis esyalarda aracin içine yerlestirilir. Buzdolabi gibi beyaz esyalar sökülerek tasinmaya hazir hazir hale getirilir. Ayrica esyalarin çizilmemesi için ambalaj yapilmasi gerekir. Eger tasima firmasi ile sehirlerarasi nakliyat yapilmasi yönünde bir anlasma yapilmis ise araç esyalarla dolduktan sonra yola çikabilir. Ev sahipleri de uygun gördükleri ulasim yoluyla yeni evlerinin oldugu sehre dogru seyahat ederler.Tasima firmalari ev ve ofis tasima gibi hizmetler disinda ev depolama konusunda da müsterilerine yardimci olmaktadir. Esyalarinizi geçici olarak bir yerde bekletmeniz gerekirse bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Esyalariniz sudan, nemden, isidan, tozdan kisaca her türlü dis etkenden korunacak sekilde muhafaza edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.