Derici Nakliyat

Uygun Fiyata Nakliye Hizmeti

Tasinma süreci kendi basina oldukça zorlu ve yorucudur. Bir de bunun üstüne yanlis nakliyat firmasi ile çalismak fazladan bir külfet getirir. Bu nedenle dogru sirket seçimi son derece önemlidir.

Internetten yapilacak basit bir arastirma ile çok fazla nakliyat firmasina ulasilabilir. Ancak hangisinin isini iyi yaptigi, güvenilir oldugu ilk bakista anlasilmayabilir.

Bu konuda henüz bir tercih yapamayanlar nakliyat firmalarinin önceki islerine, kurumsal yapida olup olmadigina, ise gösterdikleri öneme bakarak fikre varabilirler. Firmamiz modern tasimacilik kurallarina uygun olarak kendi gelistiren, teknolojik gelismelere ayak uyduran, piyasada sektör üstü hizmet veren nakliyat sirketlerinden bir tanesidir.

Müsteri odakli izledigimiz politikamiz ile evden eve nakliyat, Karabaglar ofis tasimacilik, parça, yük ve ambar tasimaciligi gibi pek çok konuda sizlere yüksek kalitede hizmet sagliyoruz.

Asansör Sistemi ile Tasima

Yillardir yer aldigimiz sektörde müsterilerin en sik karsilastigi problemin Karabaglar evden eve nakliyat sektöründe, asansörlü tasimacilik konusunda oldugunu bilmekteyiz. Tecrübe ve bilgi eksikligi ile asansörlü tasimacilik yapilmasi mümkün degildir. Özellikle yüksek katlar için hem sistemi kuracak kisinin hem de yükleme yapacak personelin belli bir seviyede olmasi gerekir.

Sirketimiz bu konuda oldukça titiz davranmaktadir. Öncesinde hazirladigimiz plan ile alaninda tecrübeli personellerimiz, asansör sistemini en uygun yere kurarlar. Ardindan yükleme islemi en dogru sekilde yapilir ve yukari tasima islemi baslatilir.

Güvenli Tasimacilik

Firmamiz tüm tasima islemlerini nakliyat sigortasi ile yapmaktadir. Yükleme, indirme veya yolda esyalarin zarar görmesi durumunda maddi açidan bir kayip yasamadan,  tüm hasarlar onarilir. Orada onarilmayacak olarak esyalar ile tamir edilerek en kisa sürede tekrar teslim edilir.

Nakliyat hizmetlerimiz ve fiyat bilgisi almak için telefon numaralarimizdan arayabilir veya web sitemiz üzerinden bize yazabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.