Ege Evden Eve Taşımacılık

Tasimacilikta her zaman basarili islere imza atan firmamiz esyalarinizi saglam bir sekilde tasimaya devam ediyor. Her zaman yenilikçi, çözüm üreten ve pratik olan personelimiz tüm görevlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadir. Konak İzmir ev taşıma asamalarini düzenli bir sekilde yerine getirerek söz verilen zamanda is teslimini yapiyoruz. Görev dagilimi yapan ekibimiz uzmanligina göre farkli yerlerde islerini hallediyorlar. Tüm bu isleri güvenligi tehlikeye atmadan yapmaya büyük özen gösteriyorlar. Sizin istek ve taleplerinizi de dikkate alarak hizmetimize dahil ediyoruz. Ilk olarak evinizdeki esyalarin yogunlugunu anlamak için kesif ekibimiz ziyaretinize geliyor. Sonrasinda sonuç dogrultusunda uygun olan araç ve personel teminini sagliyoruz. Böylece çok daha ekonomik kosullarda bu hizmeti almanizi sagliyoruz. Hizmet bedelimiz de son derece uygun fiyatlidir. Ödemeleri kredi karti ve nakit alternatifleri ile ödeyebilirsiniz.

Tasinmanin en zorlu olan tarafi oyalayici olan mutfak bölümüdür. Bu konuda ekibimiz hizli bir sekilde en ufak parçayi da muhafazali ve hijyenik paketleme malzemeleri ile sararak saglam olan kolilere düzenli bir sekilde yerlestirmektedir. Ayni zaman diliminde büyük olan beyaz esyalarin tesisat sökümü yapilip sarilarak evin uygun yerine kurulan asansör sistemine tasinarak araçara yerlestirilir. Kolileri de yine ayni sekilde araçlarin içine tasiyoruz. Konak İzmir şehirlerarası nakliyat için isin en agir kismi bu sekilde bitmis olur.

Araçlarimiz Konak İzmir ofis depolama için uygundur. Düzenli olarak bakimlari yapildigi için de asla bozularak yolda kalma gibi durumlar yasamayiz. Web sitemizde simdiye kadar yaptigimiz tüm islerin fotograflari bilgileri ile birlikte ayrintilariyla yer almaktadir. Mobilyalarin sökülüp tekrar birlestirilmesini saglayan montaj ekibimiz de talep dogrultusunda tasinma hizmetine dahil olmaktadir. Nakliyede en iyi hizmeti almak istiyorsaniz tercihinizi bizden yana kullanirsaniz kesinlikle pisman olmazsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.