Fil Evden Eve Nakliyat

Ev aramak ve bulmak ya da yeni bir ofis bulmak ayri bir dert, buldugunuz yeni mekana tasinmaniz ve yerlesmeniz ayri bir dert degil mi? Çünkü simdiye kadar, yeni bir eve tasinirken kullandiginiz nakliye firmalarinin hizmetlerinden o kadar mutsuz oldunuz ki su an ne yapacaginizi, kime güveneceginizi bilmiyorsunuz. Aslinda yasadiginiz bu durum çok normal. Çünkü birçok nakliye firmasi isini çok kötü yapmakta… Ancak merak etmeyin bu duruma veda ettiginiz o zamanlar geldi.

Istanbul içi sigortali evden eve nakliyat ve ofis tasima hizmeti veren firmamiz sizlere nakliyat sürecinizi kolaylastirmak için yardima hazir! Evinizi veya ofisinizi, kendi evi veya ofisi gibi gören firmamiz; uzman takimi ve son teknolojik ekipmanlariyla bizden istediginiz nakliyat hizmetini, size süre asimi olmadan ve minimum hatayla vermek için telefonunuzu bekliyor…Bizden evden eve nakliyat veya ofis tasima hizmeti talep ettiginizde ilk adim olarak su anki evinize ve ardindan tasinacaginiz evinize bir uzman yolluyoruz. Bu kesif ziyaretinden sonra nakliyat islemlerinizin en kisa sürede ve hasarsiz yapilabilmesi için uzmanimiz ayrintili bir planlama yapiyor.

Tasinma günü geldiginde ise ekibimiz sökülmesi gereken esyalarinizi söktükten sonra nakliye aracina tasiyor ve ardindan yeni evinize gelen esyalarinizi tasiyip, montajlarini yapiyor. Üstelik bu demonte ve montaj hizmetleri tamamen ücretsiz!Istanbul içi her noktaya hizmet veren firmamiz montaj hizmetini ekstra ücret talep etmeden siz saygin müsterilerimize sundugu için diger firmalara göre hizmet kalitesi yaninda fiyat konusunda da fark atiyor. Çünkü Istanbul içi çalisan bir nakliyat firmasi olarak bizim için müsteri memnuniyeti her zaman ilk sirada gelmekte! Simdi yapmaniz gereken ise çok basit: Hemen telefonunuzu elinize alin ve bizi arayin. Ev veya ofis tasimanin nasil bu kadar konforlu olabilecegine sasiracaksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.