Gonca Evden Eve Nakliyat ve Depo

21. yüzyil dünyasinda yasam standartlarinin hizla degisen ihtiyaçlarina ve gerekliliklerine yanit verebilmek ve her zaman maksimum seviyede müsteri memnuniyeti olusturabilmek amaci ile Karsiyaka evden eve nakliyat sektöründe modern çözümler sunuyoruz. En yeni teknoloji ürünü cihaz ve esyalarinizda dahi en güvenli tasima kosullarini olusturma hususunda özenli çalismalar gerçeklestirerek, günümüz Türkiye’ sinde tasinma konusunda çagdisi uygulamalarin sizi magdur etmesinin önüne geçiyoruz. Uzman ve tecrübeli personellerimiz, güncel teknolojinin entegre edildigi servis altyapimiz ve tabii ki maksimum seviyede müsteri memnuniyeti odakli hizmet anlayisimiz ile tüm esyalarinizi kolayca tasiyabilmenize yardimci oluyoruz.

Tüm esyalarinizin tasinmasi sürecinde kesinlikle sizin herhangi bir müdahalede bulunmaniza gerek olmadan islemleri tamamliyoruz. Karsiyaka Nakliye sektörünün en yeni olanaklarindan etkin bir sekilde yararlanarak, yüksek kat, dar merdiven ya da dar sokak gibi problemlerin olusturdugu tasinma konusundaki problemleri ortadan kaldirarak, tasinma sürecini zorlastirmasi ve uzun zamanlar almasina neden olmasinin önüne geçiyoruz. Her zaman tüm esyalarinizi kendi esyamiz gibi önem göstererek ve hassasiyetle tasiyoruz. Esyalarinizi riske edecek tasima yöntemlerinden tamamen uzak sekilde tasima gerçeklestiriyoruz.

Ofis tasinmasi esnasinda meydana gelen is gücü kayiplarinin yaratabilecegi ekonomik ve kurumsal problemler sebebi ile en yüksek seviyedeki hassasiyet ile Karsiyaka ofis tasima islemlerinin gerçeklestirilmesi çok önemlidir. Bununla birlikte ofislerde kullanilan ve sektörel alanlara göre farklilik gösterebilen spesifik esyalarin tasarim özellikleri de mutlaka ofis nakliyesinde deneyimli ve uzmanligi bulunan personeller tarafindan gerçeklestirilmesi gerekir. Bilgisayar, server, ofis mobilyalari, sektörel nitelikli esyalar gibi özel müdahale gerektiren esyalarinizin tasinmasi için sadece tasimada degil bilisim, marangoz ve tesisat alanlari konusunda d uzmanligi personellerimizle ofisiniz için dünya standartlarina uygun tasima hizmetleri sunuyoruz. Üstelik tüm hizmetlerimiz firmamiz bünyesinde garanti altina alinmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.