Görgülü Nakliyat

Tasima sektöründe teknolojinin getirdigi bütün yeni imkanlari etkin biçimde kullanarak, Buca evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçlariniza özel çözümler sunuyoruz. Güçlü ve dinamik hizmet yapimiz dahilinde esyalarinizin yeni adreslerine nakliyesinde teknolojinin en yenilikçi çözümlerini kullanarak hem güvenlik hem de kalite sagliyoruz. Özellikle de esyalariniza özel yeni nesil paketleme ürünlerini uygulayarak, tasima sirasinda disardan gelebilecek her türlü darbeye karsi en iyi sekilde güven altinda olmalarini sagliyoruz. Esyalarinizin tasinmasi sürecinde de yalnizca deneyimli ve profesyonel tasima personellerimiz görev alarak, hem süreci planlanan sekilde yürütüyor hem de güler yüzlü hizmet anlayislari ile özel taleplerinize yanit veriyor.

Esyalarinizin tasinma islemlerinde herhangi bir sürprizle karsilasmamaniz ve buna bagli magduriyetlerin olusmamasi için önceden ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Profesyonel eskperlerimiz tarafindan tasinacak esyalarin miktari, nitelikleri, tasinacak mesafe ve diger tüm degiskenleri içeren bir rapor hazirlaniyor. Hazirlanan bu rapor isiginda Buca  nakliye hizmetine dair fiyat, süre ve gerekliliklere göre diger detaylar hakkinda tüketiciyi bilgilendiriyoruz. Bu bilgilendirmenin tüketimiz tarafindan onaylanmasi halinde ise belirlenen randevu tarih ve saatinde tasima islemi için tüm ekiplerimizle hazir bulunuyoruz.

Sadece tasima isleminin gerçeklestirilecegi alana odakli özel nakliye araçlari kullaniyoruz. Yani firmamiz bünyesinde yer alan genis nakliye araci filosunda ofis malzemelerinin tasinmasina özel araçlarimiz bulundugu gibi ev esyalarinin tasinmasina özel araçlarimizda bulunuyor. Tüm bu faktörlerin haricinde modern sistemleri de etkin olarak kullandigimizdan yüksek katli ve asansörü bulunmayan binalardaki tasinma islemlerine yönelikte asansörlü nakliyat araçlarimiz bulunuyor. Bu sekilde hem evden eve hem de Buca ofis tasima konusunda karsi karsiya kaldiginiz tüm sorunlar ya da mevcut ihtiyaçlariniz için en uygun çözümleri olusturabiliyor. Üstelik kaliteden ödün vermeden sundugumuz bu hizmetlerimiz firmamizin garanti kapsami altinda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.