Izmir Nakliye

Tasimacilik alaninda öncü firma olarak sizinleyiz degerli müsterilerimiz. Firmamiz hakkinda bilgi almak için sitemize 7/24 tiklayabilirsiniz. Ayni zamanda, hem fiyat teklifi almak hem de rezervasyon yaptirmak için de firmamizdan kesintisiz olarak hizmet alabilirsiniz. Çalismalarimiz, evden eve nakliyat, isyeri, kurum tasimaciligi, parça esya tasimaciligi, sehirlerarasi nakliyat, sehiriçi tasimacilik, asansörlü nakliyat olarak sekillenmektedir.

Tasimacilik islemlerimizin kapsami ne olursa olsun her zaman titiz ve özenli sekilde çalismaktayiz. Parsiyel tasimacilik olarak birkaç esyanin tasinmasina kadar, çok sayida esya olarak fabrika tasimaciligina kadar sizinleyiz ve özenimiz aynidir. Ülkemizin bir ucundan diger ucuna Bayrakli sehirlerarasi tasimacilik hizmetlerimiz de güvenle sizinledir. Araçlarimiz uzun yola dayanikli ve esyalarin hasar görmesini önleyecek sekilde sarsilmaz özelliklerdedir. Araç kapasitemiz çok sayida esyanin tasinmasi için yeterli ve modellerimiz yenilenmektedir. Bakimli ve deneyimli sürücülerimizle beklentilerinizi fazlasiyla karsilayacak araçlardir. Esyalarin gerekli sekilde muhafazasinin yapilarak araçlara yerlestirilmesi islemlerimiz de büyük bir özenle ve uzmanlikla yapilmaktadir. Bu noktada firmamiza güvenebilirsiniz. Hava kabarcikli özel malzemeleri kullanmaktayiz. Koli,kutu ve silindir çesitlerimiz her esyanin tasinmasi için özel sekilde düzenlenir.

Bayrakli sehirlerarasi tasimacilik Kirilacak esyalarin özenle paketlenmesi önemlidir ve bu konuyu firmamiza birakabilirsiniz. Elektronik esyalarin ve evlerde bolca bulunan beyaz esyalarin tasinmasi da teknisyenlerimiz tarafindan özenle gerçeklestirilmektedir. Elektrik teknisyenlerimiz ekibimizde yer alir. Marangozlarimiz da mobilyalarin demonte ve montajinda çalisirlar. Mobilyalarin yeni adresinde düzenlenmesini saglarlar. Hasar durumunda ise sigorta sistemimiz devreye girer, ancak bu son derece az rastlanan bir durumdur. Deneyimli ve titiz çalisan ekiplerimiz esyalarin hasar görmeden tasinmasini saglar. Buna uygun sekilde malzeme kullanmamizi da ekleyebiliriz. Sonuç, müsterilerimizi memnun edecek nakliye islemlerinin gerçeklesmesidir. yüksek katlar için ise asansörlü tasima sistemlerimiz devreye girmektedir. Yüksek katlari çikmak yerine direk asansör sistemini kullanmak çok daha uygundur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.