Kordon Group Nakliyat Hizmetleri

Sigortali olarak esyalarin tasinmasini saglayan İzmir asansörlü taşıma hizmetleri evden eve de güvenli bir sekilde çalisma saglamaktadir. Kurumsalliga dogru ilerleyen firmamizin nakliye islemlerinde öncelik müsteri memnuniyeti ve titiz çalisma olmaktadir. Bunun için ev ve ofis tasima sirasinda esyalarin dogru paketlenmesi yapilarak sorun yasama durumlari da ortadan kaldirilmaktadir. Özellikle ev ve ofisler bulunan kirilma ihtimali yüksek hassas esyalar firmamizin profesyonel ekibi tarafindan özenli bir sekilde paketlenmekte ve tasima kamyonuna sabit olarak yerlestirilmektedir. Genis araç filosuna sahip olan tasima kamyonundan büyük esyalarda sabit halde yerlestirilerek Istanbul’a bagli olarak bulunan tüm semtlere tasima gerçeklesmektedir.

Hizli ve aktif çalismalar sonucunda gerçeklesen tasima islemlerinde yeni yerde yerlestirme de firma çalisanlari tarafindan yapilabilmektedir.  İzmir ev taşıma firmasi bu alanda birden fazla ekibe ve tasima araçlarina sahip olarak çalismalarda yer almaktadir. tasima konusunda profesyonel ekibi de bir araya getiren firmada esyalarin sigorta kapsaminda bulunmasi da mümkün olmaktadir. Firma tarafindan karsilanan esyalarin sigortalanmasi tasima öncesinde saglanarak güvence de sunulmaktadir. Özellikle büyük esyalar ve degerli esyalarin garantisi de firma tarafindan sigorta altina alinmaktadir. Hatta olasi kazalara karsi esyalarin zarar görmesini de firmamiz karsilamaktadir.

Asansörlü tasima hizmetlerinin bulundugu firmamizda yüksek katli binalara da yerlesim saglanabilmektedir. Bu alanda siklikla kullanilan beyaz esya kurulumu da firma çalisanlari tarafindan aktif olarak yapilabilmektedir. İzmir nakliyat firması ile Ev ve ofis sahiplerinin ekstra ücret ödemeden elde edebildigi elektronik esya kurulumu firmamizca saglanmaktadir. Bu durum firmamizi tercih eden müsteriler için ayricalik olarak da degerlendirilmektedir. Tasima ve esya depolama hizmetlerinin aktif olarak yapildigi firmamiza fiyat bilgisi ile esyalarin güvenligi açisindan da bilgi almak için online iletisimde kurabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.