Mavi Kent Evden Eve

Profesyonel bir nakliye hizmeti almaniz sizlere pek çok avantaj saglar. Örnegin;

– Tasinmak için yalnizca birkaç saatiniz yeterlidir,

– Esyalarinizi tasiyan ekip isinde uzman bir usta kadrosudur,

– Esyalariniz insan gücü kullanilmadan, asansörlü sistemler ile daha güvenli bir sekilde yüklenir, indirilir,

– Günler öncesinden paketleme yapmaniza gerek kalmaz, çünkü firma bunu sizin için yapacaktir,

– Esyalariniz zarar gördügünde firmadan bedelini tahsil edebilirsiniz,

– Demonte esyalarinizi firmanin ustalari ücretsiz olarak monte eder,

– Tasinma öncesi almis oldugunu fiyat teklifi disinda baska bir bedel ödemek durumunda kalmazsiniz,

Bizler Karsiyaka evden eve nakliyat firmasi olarak sehir içi ve sehirlerarasi tasimacilikta profesyonel hizmet vermekteyiz. Kullanmis oldugumuz asansörlü sistemler sayesinde, kaçinci katta ikamet ediyor olursaniz olun yalnizca birkaç saatte esyalarinizi araçlarimiza yükleyebiliriz. Üstelik bu sistemler esyalarinizin düsme, çarpma, sarsilma ve zarar görme tehlikesini de ortadan kaldiriyor. Bu sistemleri kullanmadan önce gerekli tüm önlemleri aliyor ve saglikli bir sekilde nakliyeyi gerçeklestiriyoruz.

Eger daha önce siradan bir nakliye firmasi ile çalistiysaniz ve esyalariniz zarar gördüyse endiselenmeniz çok normal. Bizler Karsiyaka evden eve nakliyat firmasi olarak tüm bu endiselerinizi gidermek için variz. Artik sigorta sirketleri için ortak çalisiyor ve esyalarinizin çok daha güvende tasinmasini sagliyoruz. Eger teminat kapsamina aldigimiz esyalariniz zarar görür ise tarafiniza belirtilen tutarlarda ödeme sagliyoruz.

Karsiyaka evden eve nakliyat firmasi olarak, esyalarinizi tipki kendi esyalarimiz gibi hassasiyetle tasiyoruz. Üstelik tasimacilikta kullandigimiz araç filomuz kapali kasa ve genis tirlardan olusuyor. Esyalariniz kapali kasada tasinacagi için düsme, sarsilma, yagistan ve günesten zarar görme gibi tehlikeler ile karsi karsiya kalmiyor. Hemen arayin ve sizler için en uygun fiyat teklifimizi sunacak olan eksperlerimizi yönlendirelim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.