Özer Nakliyat

Kirada oturmaniz ya da yeni bir ev almaniz veya yasam kosullarindaki degisiklikler nedeni ile gerçeklestirmek durumunda kalacaginiz tasinma konusunda hayatinizin her alaninda oldugu gibi mutlaka profesyonellikten yana tercihte bulunmalisiniz. Maddi ve manevi yönden önemli degerlere sahip olan esyalarinizin zarar görmeden ve bu zorlu süreci hiç yorulmadan atlatabilmeniz için kurumsal yapida Karabaglar  evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Hem sehir içi hem de sehirlerarasi evden eve hizmetlerimiz sayesinde tüm mesafeler için profesyonel hizmet standartlarindan yararlanabilirsiniz.

Nakliyat hizmetleri dahilinde tüm islemler personellerimiz tarafindan gerçeklestirilmektedir. Özellikle de ekspertiz hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyoruz. Böylelikle tasinacak esyalarinizin miktari, özel müdahale gerektiren esyalariniz, tasima mesafesi, bulundugunuz kat, tasinma mesafesinde bulunan ücretli otoyol-köprü gibi tüm detaylari belirliyoruz. Hizmet öncesi yapacagimiz sözlesmede de bu detaylarin her birine yer vererek müsterilerimizin son derece güvenilir ve seffaf bir hizmet alabilmesini resmi olarak garanti altina aliyoruz. Sözlesmede de belirledigimiz sekilde Karabaglar  nakliye randevu tarih ve saatinde adresinize gelen ekiplerimiz, esyalarinizin ön hazirligini, paketleme islemlerini ve araca yükleme islemlerini büyük bir hassasiyet içerisinde kisa zaman dilimlerinde gerçeklestiriyor. Transfer sürecini de önceden belirlenmis olan süre içerisinde tamamliyoruz. Bu sekilde size taahhüt ettigimi hizmet süresi sonunda tüm esyalariniz paketlerinden çikartilarak, yerlestirilmis durumda hazir bulunuyor.

Zamanin en az bireysel tasinma islemlerinde oldugu kadar önem tasidigi kurumsal alanlardaki tasinma islemlerinde de her zaman en basarili hizmetleri sunarak, sektörde en çok tavsiye edilen firmalarin basinda geliyoruz. Uzman ve tecrübeli personellerimiz, teknolojik altyapimiz ve müsteri memnuniyeti odakli hizmetlerimiz ile Karabaglar  ofis tasima içinde en hizli, en ekonomik ve en kaliteli çözümleri saglayabiliyoruz. Böylelikle tasinmaya bagli aksayan ve hatta duran islerinizin/çalismalarinizin en kisa zaman dilimlerinde yeniden aktif hale gelmesini sagliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.