Rana Evden Eve Nakliyat

Tasimacilik sektöründe ilerlemekte olan sirketimiz, gerek çalisanlarimizla gerek paketleme ürünlerimizle gerekse tasima araçlarimizla diger sirketlere fark atmaktadir. Müsteri memnuniyeti bizim önceligimiz oldugu için referans sahibi sirketimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmaktadir.Nakliye edilecek esyalariniza gerekli özeni göstermekteyiz.

Esyalarinizi kaliteli malzemelerle paketlemekte oldugumuz gibi, esyalariniza sigorta da yapmaktayiz. Sigorta, hem esyalarinizin garantisini verirken hem de müsterilerimizin herhangi bir magduriyet durumu yasamasini engellemek için yapilmaktadir.Paketleme için kullandigimiz ürünler; hava alan naylonlardan, dayanikli koli gibi malzemelerden olusmaktadir. Araçlarimizda, gereken özelliklere sahiptir.Evden eve nakliyat yapan sirketimiz, öncesinde size expert göndererek tasinacak esyalarin durumlarina bakmaktadir. Esyalar, belirli sekillerde kategorilendirilmektedir. Siniflandirilan esyalara göre malzemeler, paketleme yapilacagi gün tam anlamiyla eksiksiz bir sekilde hazir bulunmaktadir. Bu durumda zaman kaybi yasanmasini engelledigi gibi, çikabilecek birçok sorunun da önüne geçmektedir. 

Ofis tasimaciligi yaparken de, bazen birden fazla expert gönderebilmekteyiz. Bu ofisin büyüklügüne baglidir.Sehirlerarasi ve sehir içi tasimacilik yapan sirketimiz, son derece gelismis bir uygulama kullanmaktadir. Bu uygulama sayesinde, tasima yapan aracinin durumu belirli araliklarla, müsterilerimizin telefonlarina sms olarak bildirilmektedir.Sirketimiz, sizler için en dogru adrestir. Tasinma durumunda ilk ugrayacaginiz adres olacagimizdan eminiz. Esyalarinizin güvencesini sizlere saglamamizla beraber, çalisanlarimizin güler yüzlülügüyle sizlerinde bize güvenmesini saglamaktayiz. Gönül rahatligiyla esyalarinizi bize emanet edebilirsiniz.Her ayrintiyi düsünen sirketimiz, fiyat konusunda da sizleri düsünmüs ve gayet makul fiyatlar sizlere bildirilmistir. Ayrica sizlerle yapmayi teklif ettigimiz ödeme planlariyla sizi de zor duruma düsürecek bir plan yapilmamis olunucaktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.