Karaman Yücetas Evden Eve Nakliyat

Uzman ekibimiz genis araç filomuz ve özel dizayn edilmis olan çelik kasa kapali araçlarimiz esyalarinizi hizli bir sekilde yerine ulastirirken emniyet ve güveni en üst seviyede saglamaktadir. Buna ek olarak sigortali esya tasima faaliyetlerini eksiksiz yerine getirerek sizlere hayat akisiniz içerisinde kolay tasinma nasil gerçeklestirilir açik bir sekilde göstermekteyiz.

Sehirler arasi nakliyat çalismalari içerisinde en önemli hususun özellikle esya sahipleri açisindan fiyat konusu oldugunu herkes bilir. Biz de bu dogrultuda hazirlamis oldugumuz birçok standart tasima prensipleri disinda her keseye uygun tasima olanagi sunmaktayiz. Parça esya tasima islemlerinde Istabul nakliyat özellikle esya sahiplerine Istanbul ev tasima hizmetleri sunmaktadir. Tek basina araç kiralama isteyenler için özel dizayn edilmis araçlarin en hesapli kullanis sekilleri müsteri hizmetleri tarafindan sizleri açik bir sekilde sunulmaktadir. Bu dogrultuda yapmis oldugumuz hesaplarinizin bütçeniz açisindan en uygun olanini seçmeniz ve kolay tasima yöntemlerini uygulamaniz sizler için avantaj olacaktir. Fakat bu konuda sizlere sunmus oldugumuz seçeneklerin içerisinde ayni yönde iki esya veya üç esya yükleme firsati da ayri bir avantaj olarak sunulmaktadir.Esyalar kesinlikle birbirine temas etmemekte ve gidis güzergâhi üzerinde en yakin olan en kolay indirilecek sekilde yüklenmektedir. Esya sigortalama kapsaminda ayri ayri ele alinmaktadir. Bu sekilde gerçeklestirilen evden eve nakliyat çalismalarinda güzergâhta ödenecek olan tutar ikiye veya üçe bölünerek hesapli evden eve nakliyat çalismalarini uygulamada kolaylik saglamaktadir.

Esyalar önceden ilk muayene asamasinda araç içerisine istiflenme yöntemleri hesaplanarak bir araç içerisinde kaç esya yüklenecegi esya sahiplerine bildirilir. Eger, kabul edilirse ayni istikamette giden esyalar hizli bir sekilde sigortali Nakliyat sözlesmesi hazirlanmis araçlar mühürlenmis sekilde yerine ulastirilmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.