Alican Şehirlerarası Taşımacılık

Gelisen ve genisleyen yasam standartlari içerisinde her zaman Kars asansörlü taşımacılık daha iyi daha kaliteli ve daha güzel ek müsterilerimize sunmak için evden eve nakliyat çalismalarini kalite politikamiz çerçevesinde gerçeklestiriyoruz. Çalisma kosullarini iyilestirmeye yönelik yapmis oldugumuz egitim faaliyetleri personelimizin bilinçlenmesi müsterilerimizin daha iyi hizmet alinmasina yönelik çalismalar olmaktadir. Bu konuda en önemli faaliyetleri, bizden birisi olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti, esyalara yerinde müdahale edilmesi, sayesinde en uygun paketleme ürünlerinin tespiti, en uygun araç tespiti, en uygun eleman tespitini kaliteli bir sekilde gerçeklestirmesini saglamaktadir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetinin en büyük avantajlarindan birisi de Kars ekspres esya sigortalama faaliyetleri sirasinda en yüksek riskli unsurlari en yüksek teminat bedelleri ile karsilayabilecek sigortalama isleminin gerçeklestirilmesinde önemli rol oynamaktadirKapsamli çalismalar çerçevesinde gerçeklestirdigimiz evden eve nakliyat hizmetlerinin gelistirmeye yönelik yapmis oldugumuz ekspertiz hizmetlerinde özellikle esya sahipleri ile hemfikir olmayi önemsiyoruz. Esya sahiplerinin fikirlerine saygi duydugumuz için onlarin göstermis oldu bütün esyalari degeri üzerinden sigortalama islemine tabi tutuyoruz. Kapali kutular içindeki esyalarin beyan edilmesi sonucunda gerekli teminat bedelleri esya sahiplerinin sözüne güvenerek yapilmaktadir. Evden eve nakliyat sözlesmesi hazirlanirken en ince ayrintilar tüm maddeleri ayri ayri dökülerek esya sahiplerinin menfaati icabi esyalar 21 koruma altina alinmaktadir.Çalismalarimiz kapsaminda sadece ücretsiz ekspertiz hizmeti ile avantaj saglamiyoruz.

Esyalarin hizli ve güvenli tasinabilmesi için asansörlü Kars şehirlerarası nakliyat esya tasimaciligi faaliyetinin güvenli bir sekilde yapiyoruz. Bina asansörleri bina merdivenlerini kullanmadan esyalarini daha güvenli bir sekilde tasinmasini saglamaktayiz. Ayni zamanda daha hizli ve seri bir sekilde araçlara yüklenmesini sagladigimiz esyalari yeni yerine daha çabuk ulastirmaktayiz. Montaj islemlerinde kullanilan marangoz, teknik eleman ve diger personel isinde uzman personeller oldugu için esya asansörleri kurulduktan sonra hizli bir sekilde esyalarin ev ve araç arasinda hareketinin saglamaktadir. Bu hareket sirasinda dahi esyalara zarar geldiginde evden eve nakliyat sigortalama kapsaminda bütün teminatlar zamaninda ödenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.