Tahincioglu Nakliyat

Tarafimizca alinmis tüm nakliye isleri layikiyla yerine getirilmis ve müsteri memnuniyet ortalamamiz her geçen gün biraz daha artmistir. Bizler Kars şehirlerarası nakliyat firmasi olarak, tüm ülkeye hizmet veren, genis hizmet dagitim agina sahip kurumsal bir firmayiz. Özellikle kullanmakta oldugumuz asansörlü tasima sistemlerimiz sayesinde, hem evlerinizi, hem isyerlerinizi, hem de fabrikalarinizi dahi, sorunsuz bir sekilde naklediyoruz. Bir plazada çalisiyor ya da resedenceda oturuyor olmaniz bizim için sorun degil. Çünkü bu sistemlerimiz sayesinde 15. – 20. Kata kadar profesyonel hizmet verebiliyoruz.

Firma olarak insan gücünü paketleme asamasinda aktif sekilde kullaniyoruz. Bunun anlami, sizin paketleme ile ugrasmaniz gerekmiyor demek. Çünkü Kars evden eve nakliyat firmamiz, tasinmanin gerçeklesecegi gün gelip tüm esyalarinizi paketleyecek. Artik islevsiz karton kutulari ve gazete kâgitlarini unutun. Sizler için çok daha dayanikli, çok daha güvenli ambalajlar kullaniyoruz. Ayrica demonte seklinde tasinacak esyalariniz var ise bununla da ustalarimiz ilgileniyor.

Demonte edilen, hatta demonte seklinde tasinan tüm esyalarinizi yeniden monte ediyoruz. Bu bir masa, bir giysi dolabi, biz buzdolabi ya da isyerinizde bulunan bilgisayarlariniz olabilir. Tüm esyalarinizi monte edebilecek uzmanlik ve ustaliktayiz. Merkez evden eve nakliyat firmasi olarak tasidigimiz hiçbir esyanizi gelisigüzel birakmaz, istediginiz yere yerlestirmeden nakliye hizmetimizi sonlandirmayiz. Dilerseniz evinizin ya da isyerinizin anahtarini verin ve tasinma telasi ile geçecek vaktinizi sevdiklerinize ayirin.En az sizler kadar esyalariniz konusunda hassas oldugumuzdan emin olabilirsiniz. Hatta araç filomuz yakin zamanda kapali kasa olanlar ile degistirilmistir. Bu sayede yagisli havalarda dahi kolaylikla nakliye hizmeti verebiliyoruz. Kars asansörlü taşımacılık firmasi olarak her zaman ulasilabilir olmayi da prensip edinmis durumdayiz. Günün her saati bizleri arayabilir ve detayli bilgi alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.