Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Evdiz Ambalajlı Montajlı Nakliyat

Tasinma döneminde özellikle kadinlar hem fiziksel hem de psikolojik olarak yorucu günler geçirirler. Bu noktada Kartal evden eve nakliye firmamiz devreye girerek üstünüzden tüm yükü almaktadir. Güvenilir ve ayni zamanda profesyonel olan ekibimiz büyük bir titizlik için de esyalariniza zarar vermeden yeni adrese tasimaktadir. Her zaman teknolojinin her imkanindan yararlanan firmamiz çok daha pratik bir sekilde islerin üstesinden gelmektedir. Her zaman tercihimizi modern yöntemlerden yana kullandigimiz için risk almadan tasinma isini hallediyoruz. Evinize gelerek esya durumunuza bagli olarak sizin için bir ücret belirleyip sonrasinda araç ve personel temini sagliyoruz. Böylece her sey çok daha ekonomik sartlarda yapilmaktadir. Fiyatlarimiz her bütçeye uyacak sekilde düzenlenmistir. Ödemeleri kredi karti ve nakit olarak yapabilirsiniz.

Küçük ve kirilacak olan mutfak esyalari İstanbul e-nakliyat siteleri sürecinin en hassas olan kismidir. Bu konuda hizli olan ekibmiz teker teker tüm esyalari muhafaza saglayan paketleme malzemeleri ile sararak saglam kolilere yerlestiriyoruz. Böylece çok daha basit bir sekilde araçlara tasima isi gerçeklestirilir. Büyük olan beyaz esya, koltuk, televizyon gibi tasinmasi zor esyalar da yine ayni sekilde sarilmaktadir.  Tasinma sirasinda ise, evin en müsait noktasina kurulan asansör sistemi ile rahat bir sekilde zorluk çekilmeden araçlarimiza tasiyoruz. Isimizi bilinçli bir sekilde yaptigimiz için müsterilerimiz verdigimiz hizmetten her zaman memnun kalmistir.

Mobilya montaji için ayri ustalardan olusan bir ekibimiz bulunmaktadir. Kartal şehirlerarası nakliyat konusunda bu bölüm ustalik istemektedir. Bu nedenle ustalarimiz bu konuda en iyi araç gereçleri kullanarak herhangi bir deformasyona izin vermeden mobilyalarinizi en iyi sekilde kullanmanizi sagliyorlar. Web sitemizde yaptigimiz tüm islerin görselleri ve bilgileri detayli bir sekilde incelemeniz için eklenmistir. Bu karar vermenize yardimci olmaktadir.

Yorum Gönder