Efe Montaj Nakliyat

Tasinmak mesakkatli ve dogru yönetilmesi gereken bir süreçtir. Evinizden tasinmaniz gerekiyorsa mutlaka profesyonel yardim almalisiniz. Özellikle büyük sehirlerde tasinmak daha zordur. Bu yüzden Merkez Kastamonu asansörlü nakliyat sektörü denilen yeni bir hizmet alani gelismistir. Tasinmak isteyenlere yardimci olan, esyalarin hasar görmeden tasinmasini saglayan nakliyat firmalari ile görüsmelisiniz. Bu firmalar ayni gün içinde esyalarinizin toplanmasini, tasinmasini ve yeni evinize yerlestirilmesini saglarlar. Bunu deneyimli çalisanlardan olusan ekipleri ile organize ederler. Çevrenizde böyle tasinanlara mutlaka rast gelmissinizdir. Genellikle öglene kadar oturdugunuz evdeki isleri tamamlar, ögleden sonra yeni evinizde yerlesmeye baslarsiniz. Eger baska bir sehre tasinacaksaniz buna uygun bir tasima plani yapilir. Firma size Merkez sehirlerarasi nakliyat hizmeti de verir.

Kastamonu evden eve nakliyat günü belirlendikten sonra özel esyalarinizi kendiniz toplamalisiniz. Tasima ekibi diger esyalarin toplanmasi, esyalarin ambalajli tasinmasi gibi isleri yapacaktir. Yüksek katlarda oturuyorsaniz hidrolik asansör kurulumu da yapilir. Ambalajlanan esyalar asansör ile tasinarak tasima aracinin içine yerlestirilir. Yolda esyalarin devrilmemesi için özel itina gösterilir. Esyalarin tasinmasi sirasinda olasi kazalara karsi sigorta da yapilir. Esyalariniz degerinde tasima sigortasi ile tasinir.

Daha önceden tasinmis kisilerden deneyimleri hakkinda bilgi alabilirsiniz. Merkez Kastamonu ofis ev taşıma firmalari hakkinda referans ta isteyebilirsiniz. Merkez Ofis tasima ihtiyaciniz varsa firma size bu konuda da yardimci olacaktir. Esya tasimaciligi yapan firmalar yeni gelismeleri her zaman takip ederler. Tasinmak isteyenlerin isini kolaylastiran uygulamalari mutlaka sunarlar. Güvenilir ve tecrübeli bir tasima firmasi ile çalisirsaniz bunlardan yararlanabilirsiniz.Günümüzde evini kentsel dönüsüme verenler evleri bitinceye kadar bir yakininda kalmayi tercih edebilirler. Bu sürede esyalarini koyabilecekleri bir yer arayisina girebilirler. Tasima firmalari bu alandaki boslugu ev depolama hizmeti ile doldurmayi tercih etmistir. Müsterilerine esyalarini geçici olarak birakacaklari yeri uygun fiyatlara kiralayabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.