Ilgaz Ambalajlı Nakliyat

Müsteri odakli bir politika ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan sirketimiz, du dogrultuda sizlere nakliyat alaninda farkli ve yenilikçi çözümler getirmeye devam ediyor. Merkez Ofis tasimacilik ve Kastamonu şehirlerarası nakliyat alanlarinda sundugumuz çözüm önerileri ile hem profesyonel hem de uygun fiyata tüm tasima islerinizi güvenle yapabilirsiniz.Özellikle bir kamyonu dolduramayacak kadar az esyasi olanlar için nakliyat tercihi önemlidir. Burada kamyonet ile tasima tercih edilebilecegi gibi nakliyat sirketlerinin parça tasimacilik hizmetleri de tercih edilebilir

Esyalariniz bir kamyonu doldurmuyor ise parça olarak da Kastamonu asansörlğ ambalajlı nakliyat istediginiz adrese daha uygun fiyata gönderebilirsiniz. Bu sayede bütün bir araci ya da nakliye kamyoneti kiralamaktansa sadece kendi esyanizin tasima bedeli kadar bir ücret ile karsilasirsiniz.Fiyat bilgisini ise yönlendirdigimiz, tecrübeli ve yetkin personellerimizin yaptigi inceleme sonrasinda ögrenebilirsiniz. Fiyatta anlasilmasi halinde nakliyat islemleriniz hemen baslar ve hizla adrese teslim edilir.Kirilma ya da bozulma durumuna göre farkli ürünler için ayri koruma yollari gelistirilmelidir. Firmamiz tecrübesi ile her türden elektronik, yük, ambar, cam veya mekanik esyalari güvenle gidecegi adrese teslim etmektedir.  

Alaninda uzman ve tecrübeli personellerimiz tüm esyalarin sökülme Kastamonu evden eve taşımacılık islemini özenle yapilir. Her parça ambalajlanarak uygun sekilde nakliyat araçlarinayerlestirilir. Teslimat yapildiktan sonra ise tüm parçalar tekrar birlestirilerek kullanima hazir hale getirilir. Bu sayede hiçbir sey ile ugrasmadaneskidüzeninizi devam ettirmis olursunuz.Hizmetlerimiz hakkinda soru sormak ve bizimle çalismak için web sitemizden ve telefon numaralarimizda istediginizzaman bize ulasabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.