Has Tuzcuoğlu Nakliyat Firması

Tasinma esnasinda en çok elektronik ve teknolojik cihazlar, mobilyalar ve kirilacak esyalar zarar görür. Tabi bu esyalarin zarar görmesi demek, yeniden ayni masraflara katlanmaniz anlamina geliyor. Oysa bizler sigortali tasimacilik ürününü kullanarak nakliyeye yeni bir soluk getirdik. Bu ürünümüz sayesinde, degerli ve yeni esyalarinizi sigortali bir sekilde tasitabilirsiniz. Eger söz konusu esyalariniz zarar görür ise Kayseri asansörlü nakliyat firmasi olarak tarafiniza ödeme sagliyoruz.

Firmamiz bir nakliye firmasindan beklenenin çok daha üzerinde hizmet anlayisina sahiptir. Örnegin paketleme gibi zaman alan, sikici ama bir o kadar da gerekli adimi sizler için üstleniyoruz. Üstelik siradan ambalajlar ile degil, en dayanikli malzemeler ile paketliyoruz. Bu sizi hem büyük bir yükten kurtariyor, hem de günler öncesinden esyalarinizi paketlemenize gerek kalmiyor. Üstelik ekiplerimiz her esyaniz için hassas bir paketleme düzeni gelistirir. Yani tasindiginiz noktada kisisel esyalarinizin hangi kutularda oldugunu kolaylikla bulabilirsiniz.

Kayseri şehirlerarası taşımacılık firmasi olarak sizler için verdigimiz diger bir ücretsiz hizmet de montajdir. Bilinecegi üzere, tasinirken beyaz esyalar ve televizyon ekipmanlari yerlerinden ayrilir. Hatta demonte seklinde olan mobilyalariniz parçalarina ayrilarak, daha kolay tasinir. Dolayisiyla bu esyalarinizin tasindiginiz noktada yeniden birlestirilmesi sarttir. Ancak sizler bunun için artik para ödemek durumunda degilsiniz. Çünkü bizler tüm esyalarinizi monte ediyor, üstelik bunun için ekstra bir masraf da çikarmiyoruz.Asansörlü tasimacilik sistemlerinden faydalanmak ve esyalarinizin kapali kasa tirlarda tasinmasini saglamak için hemen bizi arayin. Bizler Kayseri kaliteli nakliyat firmasi olarak tasimacilik hizmetini çok daha profesyonel bir noktada veriyoruz. Üstelik asansörlü sistemlerimi sayesinde kisa süren tasinma islemi vaktinizin size kalmasini saglar. Hemen arayin ve sizler de uygun rakamlara nakliye hizmeti almanin farkini yasayin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.