Acar Evden Evden Nakliyat

Kırklareli uzman nakliyat ve çevresinde aktif olarak nakliye hizmeti veren nakliye firmalarindan biri olarak, sehir disi tasimacilik hizmetlerine de farkli bir soluk getiriyoruz. Özellikle de konforlu, hizli araçlarimiz ile kisa sürede tasinmanizi sagliyoruz. Kapali kasa araç tercihlerimiz sayesinde, esyalarinizin çok daha güvenli bir sekilde tasinmasini saglayabilirsiniz. Üstelik Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, sigortali tasimacilik anlaminda da hizmet vermekteyiz. Eger esyalarinizin zarar görmesi durumunda bedelini tahsil etmek isterseniz hemen bizi arayin. Anlasmali oldugumuz acenteler ile sigortali tasimacilik hizmetlerini ayaginiza getirelim.Firmamiz teknolojiden de aktif olarak faydalanmaktadir. Bu sayede çok daha güvenli ve hizli nakliye hizmeti verebilmekteyiz.

Özellikle de kullanmakta oldugumuz asansörlü sistemler Kırklareli şehirlerarası nakliyat sayesinde esyalarinizi evlerinizden araçlara ve araçlardan evlerinize yalnizca birkaç saatte tasiriz. Üstelik sorunsuz ve düsme tehlikesiz. Çünkü bu sistemler onlarca esyanizi tek seferde tasiyabilecek kapasitede gelistirilmistir. Hatta isyerlerinizde de ayni hizmeti sunuyor ve teknolojik cihazlarinizin çok daha hizli bir sekilde tasinmasini sagliyoruz.Normalde paketleme ve montaj hizmetlerini kendi imkânlariniz dogrultusunda yapmaniz gerekmektedir. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu hizmetleri de ücretsiz olarak vermekteyiz. Özellikle elektronik cihazlarinizi ve mobilyalarinizi ustalikla monte etmekteyiz. Ayrica tasinma öncesi tüm esyalarinizi titizlikle paketlemekteyiz.
Kisacasi bu tarz maliyet ve zaman gerektiren hiçbir ayrinti ile sizleri mesgul etmeyiz. Tümünü tasinmanin gerçeklestigi gün, bizzat firma olarak yapmaktayiz.


Eger daha önce amatör firmalar ile çalistiysaniz ve zarar ugradiysaniz  dogru adrestesiniz. Üstelik bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak her zaman müsteri odakli bir fiyat prensibini benimseriz. Hatta tarafiniza ücretsiz olarak eksper de yönlendirir ve ödeyeceginiz rakami önceden sizlere bildiririz. Kırklareli 7/24 nakliyat hizmet veren müsteri destek hattimizi hemen arayin ve bu kaliteli süreçten sizler de faydalanin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.