Bolat Şehirlerarası Nakliyat

Kaliteli, güvenli, garantili, sigortali esya Kocaeli e-nakliyat tasimaciligi konusunda kuruldugumuz günden bugüne bir müsteriye verdigimiz hizmeti bin müsteriye verebilecek kapasitede gelisime açik bir sekilde çalismaktayiz. Müsterilerimizin nakliye hizmetleri konusunda evden eve nakliyat çalismalarinda referans kalitemizin yükselmesine yönelik almis oldugu tedbirleri açik bir sekilde görünmesini sagliyor, gizlilik konusunun sadece müsterilerimizin özel hayatina yönelik kullanmaktayiz. Bunun disinda çalismalarimizin tamami seffaf yönetim sistemine göre kullanilmaktadir. Bunu kullanirken tasima faaliyetlerinde müsterilerimizle de hemfikir  olduktan sonra teminat bedellerini karsilikli anlasma sonucu belirlemek degil nakliye sözlesmesi kapsaminda belirlenen maddelerin müsterilerimizin menfaatini olmasini saglamaktayiz. Araç seçiminde tamamen müsterilerimizin fikirlerine saygi duymaktayiz.

Esyalarin balkondan veya camdan  Kocaeli asansörlü nakliyat çikarilmasi konusunda esya asansörünün kurulum noktasini müsterilerimizin fikirleri dogrultusunda gerçeklestirmekteyiz. En dogru seçimi yapildiktan sonra planli bir sekilde tasima islemine baslamaktadir.Hizli güvenli ayni zamanda kaliteli çalismalari gerçeklestiren profesyonel evden eve nakliyat çalismalarimizi müsteri memnuniyeti odakli gerçeklestiriyoruz. Çikmis oldugumuz bu yolda her zaman kaliteyi hedefimiz olarak belirlemek degil kalite politikamiz misyonumuz ve vizyonumuz çerçevesinde vermis oldugumuz sözleri zamaninda yerine getirmekteyiz. Her zaman evden eve nakliyat çalismalarini genel bir kapsam olarak belirlemekte fakat çemberi her gün daha da genisletmekteyiz. Genislemis olan bu çember etrafinda esya depolama, asansörlü esya tasimaciligi, esya sigortalama faaliyetleri kaliteli bir sekilde gerçeklestirilmektedir.

Özel sirketlerin özel mülk sahiplerinin esyalari Kocaeli şehirlerarası nakliyat tamamen müsteri gözetiminde gerçeklestirmektedir.Bugüne kadar evden eve nakliyat sirketleri arasinda siralama yapildiginda e-nakliyat sayfalarinda adimizin üst sayfalarda yer almasi gururumuz olmaktadir. Bu konuda olusturmus oldugumuz basari hikâyesi referanslarimiz, almis oldugumuz yorumlar çalismalarimiza ne kadar titiz bir sekilde kaliteli gerçeklestigini açik bir sekilde ortaya koymaktadir. Özellikle evden eve nakliyat konularinda özel sirketlerin bizleri tercih ediyor olmasi çalismalarimizda kurumsal nitelikli yapmis oldugumuz faaliyetlerin daha kaliteli oldugunu açik bir sekilde ortaya çikarmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir