Erol Çavuşoğlu Uluslararası Nakliyat

Evden eve tasimacilikta sadece ev tasimaciligi yoktur. Ev tasimaciligi yani sira ayni zamanda ofisler tasinabiliyor. Ofis tasimaciligi biraz daha kolaydir, çünkü tasinan esyalar genel anlamda standarttir, fakat elbette is yerinin veya isletmenin hangi sektöre bagli olduguna göre, ofis tasima islemleri zorlasabilir veya kolaylasabilir. Firma olarak Darica Kocaeli uluslararası nakliyat hizmetleri de sunmaktayiz. Eger ofisinize baska bir yere veya baska bir sehre tasimak isterseniz, firmamizi arayabilirsiniz.

 

Normal bir Darica Kocaeli şehirlerarası nakliyat aslinda çok zor degil. Firmamiz yillarin tecrübesine sahip ekiplerle çalistigi için, ekipte bulunan bütün personeller sorumluluk sahibi ve isine bilen kisilerdir. Bu sebeple aslinda ofis tasima daha da kolay bir hale geliyor. Ofis tasima, ofisin niçin kullanildigina göre degiskenlik gösterir. Örnegin bir emlak ofisi tasiyacaksiniz, bir emlak ofisinde ne kadar çok esya bekleyebilirsiniz ki, genel anlamda evraklar bulunur. Dolayisiyla tasima ve paketleme malzemelerini ona göre ayarliyoruz ama örnegin bir prodüksiyon veya tiyatro salonu ve benzeri yerlerse, hatta kuaför ve benzeri dükkanlar olursa, daha fazla ve farkli tasima yöntemleri kullanmamiz gerekiyor. Ofis tasima islemi için müsterilerimiz aradiginda, ne zaman ve nereye tasinmak istediklerini sorduktan sonra, mutlaka ofisin hangi alanda hizmet verdigini soruyoruz.

 

Bunu ögrendikten sonra ise hangi ekiplerimizin müsait oldugunu kontrol edip müsterimizin de müsait oldugu gün ve saate göre müsteriye randevu veriyoruz. Ekiplerimiz randevu gününde ve saatinde müsterinin kapisini çaliyor. Darica Kocaeli kaliteli ofis taşıma , ofisin niçin kullanildigina göre degisiyor, fakat ofis niçin kullanilirsa kullanilsin, firmamiz her zaman müsterinin memnuniyeti dogrultusunda çalismaktadir. Bizim için önemli olan müsterinin hizmetlerimizden memnun kalmasidir ve elbette bizleri çevresine tavsiye etmesidir. Ofis tasima çok zor bir is degil, fakat ne kadar dogru ve temiz yapilirsa, o kadar çok müsterinin aklinda kalirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir