Hak Evden Eve Taşımacılık

Nakliye alaninda en kaliteli hizmeti veren firmalardan biri oldugumuzu iddia ediyoruz. Çünkü nakliyenin çok daha güvenli ve profesyonel olmasini saglayan asansörlü sistemleri kullaniyoruz. Bu sistemler bizler hem zaman kazandiriyor, hem de esyalarinizin küçük bir çizik dahi almadan tasinmasini sagliyor. Çünkü asansörlü sistemler sayesinde esyalariniz artik merdivenlerden elemanlar ile degil, profesyonel teçhizatlar ile pencere ve balkonlarinizdan tasiniyor. Üstelik Kocaeli asansörlü ekspres firmasi olarak bizler bu teknolojiyi isyerleriniz için de kullaniyoruz. Böylelikle isinize ara vermeden tasinmanin farkini yasayabiliyorsunuz.

Gerek evleriniz olsun, gerekse isyerleriniz, tasinma Kocaeli şehirlerarası nakliyat öncesi esyalarin paketlenmesi sarttir. Çünkü tasinma esnasinda meydana gelebilecek ufak tefek kazalar bu ambalajlar tarafindan bertaraf edilir ve esyalar daha hizli, daha toplu tasinir. Ancak bu is sanildigi kadar kisa ve basit degildir. Bu nedenle tasinmak isteyenler günler öncesinden paketleme yapmaya baslar. Iste bu noktaya yeniden devreye bizler giriyoruz ve paketlemeyi sizin için yapiyoruz. Bu sayede çok daha dayanikli ambalajlar ile, kisa sürede ve profesyonel sekilde paketlemeyi gerçeklestiriyoruz.

Esyalariniz konusunda asla güvenden taviz vermiyoruz. Ancak yine de ekstra bir önlem daha almak isterseniz sizlere sigorta poliçesi düzenliyor ve esyalariniz konusunda içinizin rahat olmasini sagliyoruz. Bu poliçeler belli bazi esyalarinizin zarar görmesi durumunda ödeme almanizi sagliyor. Üstelik sizler için Kocaeli kaliteli firma firmalari arasinda bu poliçeleri hayata geçiren ilk yapilanmayiz.Firmamizin verdigi hizmetler yalnizca tasimacilik ile sinirli degil. Ayni zamanda montaj hizmeti de veriyor, esyalarinizi daha kisa sürede kullanabilmenizi sagliyoruz. Üstelik montaji yapan ustalarimiz bu konuda en iyisi. Yani sizin yeniden bir montaj hizmeti almaniza gerek kalmiyor.  firmasi olarak sizlerden verdigimiz bu hizmetler için ekstra ücret de talep etmiyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir