Karagözler Evden Eve Taşımacılık

Tasinma söz konusu oldugunda telasli Kocaeli asansörlü lojistik bir süreç baslar. Önce esyalar tek tek paketlenir, ardindan nakliye firmasi çalisanlari ile birlikte araçlara yüklenir. Bu sirada pek çok esya zarar görür, kirilir ya da çizilir. Ancak bizler tasimacilik sigortasi ile nakliye sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz. Uzman eksperlerimiz ev ya da isyerinize gelip dilediginiz esyanizi sigorta kapsamina aliyor. Bu esyalarinizdan herhangi birinin zarar görmesi durumunda ödemesini tarafiniza derhal yapiyoruz.

Kocaeli şehirlerarası nakliye firması firmasi olarak tasimacilik teknolojilerini etkin bir sekilde kullanmaktayiz. Özellikle vinçli asansörlü sistemlerimiz sayesinde, yalnizca birkaç saat içinde esyalarinizin tamamini araçlarimiza yüklüyoruz. Ayni sekilde araçtan itina ile indirdiginiz esyalarinizi bu sistemlerimiz ile toplu bir sekilde ilgili noktaya tasiyoruz. Bu sayede hem insan gücünü daha az kullaniyoruz, hem de çok daha profesyonel bir is çikariyoruz. Esyalariniz da çok daha güvenli bir sekilde ilgili noktaya tasinmis oluyor.

Kocaeli evden eve nakliyat firmasi olarak yalnizca evlerinizi degil, isyeri ve ofislerinizi de profesyonel sistemlerimiz ve uzman çalisanlarimiz ile tasiyoruz. Ofislerinizde bulunan elektronik cihazlarinizin zarar görmesinden korkmaniza artik gerek bulunmuyor. Çünkü uzman ekiplerimiz tasinma öncesi tüm esyalarinizi tek tek paketliyor. Üstelik kullandigimiz paketlerimizin tamami nakliyeye uygun, saglam ve dayanikli. Bu sayede bilgisayar ve benzeri hassas cihazlariniz zarar görmeden tasinmis oluyor.Amatör firmalar ile tasinmaniz sizi zarar ugratabilir. Bu firmalar çogu zaman nakliye konusunda hiçbir bilgi ve becerisi olmayan kisiler ile çalisir. Ayrica esyalarinizin zarar görmesi durumunda tarafiniza ödeme yapmaz. Tüm bunlarin yaninda sizlere sürpriz masraflar da çikarabilirler. Ancak bizler tasinma öncesi tüm detaylari tarafiniza eksperlerimiz yolu ile iletiyoruz. Anlastigimiz rakamlarin disina asla çikmiyoruz. Ayrica Çayirova evden eve nakliyat olarak kapali kasa araçlarimiz ile sehir disi tasimacilikta da öncüyüz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir