Omtaş Asansörlü Nakliyat

Evden eve tasima hizmetleri kapsaminda ev ya da is Kocaeli asansörlü nakliyat yerinize gelen elemanlar esyalarinizin kapladigi alani, tasima kosullarini ve tasima isleminin ücreti hakkinda size bir ön bilgi verebilir. Ayrica kaliteli hizmet veren firmalari her türlü tedbire ragmen esyalarin basina gelecek bir kaza ya da yipranmaya karsi sigortalama islemi de yaparlar. Esya paketleme isleminde ise esyanin türüne ve hacmine göre farkli boyutlarda karton kutular kullanilabilir. Kirilabilir esyalar için yüksek karton variller, özel olarak hazirlanmis koliler, elbiseler için yatay ve askili yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz esya için patlak naylonlari Kraft kagidi kullanilabilir. Nakliye firmasi elemanlari tarafindan tüm esyalariniz demonte edilir ve titiz bir sekilde paketlenerek koruma altina alinir. Paketleme malzemesi için her daim en islevsel malzemeler seçilmelidir.

Evden eve tasimacilik isleminde yükleme isi tamamlandiktan Kocaeli şehirlerarası nakliyat sonra belirlenen en kisa ve güvenli güzergah üzerinden gidilmelidir. Esyalarin korunabilmesi ve zarar görmemesi için sarsinti yasanacak kadar hizli gidilmemeli ve tümseklerin yer aldigi yollardan uzak durulmalidir. Esyalarin tasinacagi adrese esyalar güven içinde geldiginde ise araç en uygun yere çekilir ve esyalar güvenli bir sekilde araçtan indirilir. Tasimacilik isleminde yüksek binalar en büyük zorlugu yasatir.

Esyalar inerken ya da eve çikarirken hasar görebilirler. Sik sik Kocaeli evden eve nakliyat karsilasilan bina içinde asansör kullanamama durumu beyaz esya, kirilacak esya ve degerli esyalara zarar verebilir. Ancak bu alanda kaliteli hizmet veren firmalar kullandigi asansör sistemi sayesinde bu riski en aza indirebilir. Asansör sistemi sayesinde evde uygun olan balkondan esyalar hizli ve güvenli bir sekilde eve çikarilabilir. Böylece ev tasima hizmetleri hem daha kisa sürer hem de esyalarinizin zarar görme olasiligi en aza indirilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir