Poyraz Asansörlü Taşımacılık

Evinizi baska bir sehre tasimaniz gerekiyorsa, ayni semtte baska bir eve tasinmaniz gerekiyorsa profesyonel yardim almalisiniz. Tasinma önemli bir konudur. En güzel anlarinizi geçirdiginiz evinizi degistiriyor, esyalarinizi baska bir eve götürmek zorunda kaliyorsunuz. Izmit Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti almaniz en dogru karar olacaktir. Bu hizmet sayesinden bir evden digerine esyalariniz sorunsuzca tasinmaktadir. Firmamizin güvencesi altinda sigortali sekilde esyalariniz tasinmaktadir. Üstelik ekiplerimiz daha önceden esyalariniza ekspertiz yapmakta ve tam degerinde sigorta hizmeti verilmektedir. Tasinma sirasinda uzman çalisanlarimizi esyalariniza gereken hassasiyeti göstermektedir. Ancak olasi hasarlara karsi sigorta yapilmasi da önerilmektedir.

Bazi kisiler dana önceden olumsuz bir tasinma deneyimi yasamis olabilir. Bu yüzden tasinma sirasinda daha tedirgin olabilirler. Ancak Kocaeli şehirlerarası nakliyat hizmetimizden memnun kalacaginizi göreceksiniz. Esyalariniz mobilya konusunda uzman çalisanimiz tarafindan özenle sökülecek ve ambalaj yapilacaktir. Ambalaj esyalarinizin çizilmesini, zarar görmesini önler. Kirilacak cam esyalariniz da ayni özenle paketlenmektedir. Esyalarinizin hiç biri açikta tasinmamaktadir. Beyaz esyalariniz da dâhil olmak üzere en uygun ambalaj sistemi ile paketlenir. Esyalar uygun olacak sekilde asansörlü ve asansörsüz tasima hizmeti ile aracimizin yanina kadar getirilir. Burada uzmanlarimiz esyalari belli bir düzende aracin içine yerlestirirler. Tasinma sürecinde en zor asamalar tamamlanmis oldu. Bundan sonraki asamada esyalariniz yeni evinize sorunsuz bir sekilde ulastirilir.

Firmamiz tasinma isinizi titizlikle yapmaktadir. Evinizi tasirken, isyerinizi tasirken firmamizdan yardim alabilirsiniz. Kocaeli asansörlü nakliyat sirasinda hassasiyetinizi göz önüne alarak, islerinizin aksamamasi için planli bir çalisma yürütmekteyiz. Ofis malzemelerinizi, büro mobilyalarinizi ayni sekilde ambalaj yaparak kisa sürede yeni ofisinize tasimaktayiz. Tasinmaniz sizler için önemli oldugu kadar firmamiz için de önemlidir. Memnun müsteri demek isimizi iyi yaptigimizi gösterecektir. Firmamiz tasinmak isteyen herkese ayni titizlikle hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.