Temiz Turizm Nakliyat Firması

Pek çogumuz için tasinmak kadar zor bir durum yoktur. Evin Kocaeli asansörlü nakliyat esyalarinin nasil tasinacagini gözümüzde büyütürüz. Bu konuda hakli olabiliriz. Ancak evden eve nakliyat alanindaki gelismeler tasinmayi önemli oranda kolaylastirmistir. Esyalarin sigortali tasinmasindan, asansörlü tasinmasina kadar pek çok yenilik sunulmaktadir. Çok katli binalarin artmasi nedeniyle esyalarin merdivenlerden tasinmasi oldukça zor olmaktadir. Bu yüzden modüler asansör ve hidrolik asansörle tasimacilik tasinmak isteyenlere büyük kolaylik saglanmaktadir.Nakliyat firmalari ayni zamanda esyalarinizi ambalajli tasimakta, hiçbir esyaniz açikta tasinmamaktadir. Bu esyalarin çizilmesine, etrafa çarparak hasar görmesine, kirilmasina ayni zamanda açikta tasindigi gibi görüntü kirliligine engel olmaktadir. Evde esyalarinizi koli yapmakla ugrasmayacaksiniz.Ev tasima günü belirlendikten sonra firma ile bir tasima sözlesmesi de yapilacaktir.

Evinizi tasirken yapilacaklarin hepsi sözlesmede yer alacaktir. Kocaeli şehirlerarası taşımacılık Tasima fiyatina kadar her sey belirtilecektir. Eger sehirlerarasi nakliyat hizmeti alacaksaniz normal tasima fiyatinin üzerine sadece fazladan yakit gideri eklenecektir. Tasima sirasinda asansör kullanimi, Esyalarin ambalajli tasinmasi, mobilyalarin demontaj ve montaj islerinin yapilacagi en ince ayrintisina kadar gösterilir.Ofis tasima ihtiyaciniz olursa tasima firmalari bu alanda da hizmet vermektedir. Islerinizi aksatmadan ayni gün içinde yeni isyerinize yerlesebilirsiniz. Ofisteki mobilyalarin sökülmesi, ambalajlanmasi ve tasinmasi deneyimli firma ekibi tarafindan yapilacaktir.

Yüksek katlardaki ofisler için modüler asansör kurulumu Kocaeli profesyonel nakliyat yapilarak esyalar asansörle tasinacaktir.Evden eve esya tasima hizmeti veren firmalar ayni zamanda ev depolama alaninda da müsterilerine yardimci olmaktadir. Evinizi kentsel dönüsüme verdiyseniz esyalarinizi eviniz bitinceye kadar firmanin depolama alaninda bekletebilirsiniz. Yeni bir ev kiralayarak fazla ücret ödemenize gerek yok. Esyalariniz güvenli bir sekilde makul fiyatlarda depolama alaninda korunsun. Bu hizmetten geçici olarak baska bir yere gidecek olan herkes yararlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir