Anadolu Yakası Ekspres

Klasik yöntemlerle tasinmak, uzun ve yorucu saatler boyunca eziyet çekmek, tasinilan ev ve yeni tasinilacak evin konumlari ve pozisyonlarina bagli olarak çok büyük ve içinden çikilmaz sorunlarin ortaya çikmasina sebep olmak, birçok esyanin zararlar görmesine nede olmak gibi birçok olumsuzluga gebedir. Kütahya şehirlerarası ekspres konusunda profesyonel olarak hizmet sunmakta olan kurulusumuz, bir tasinma sirasinda ihtiyaç duyulabilecek her türlü hizmeti en nitelikli olacak sekilde sunabilmek üzere yapilanmistir.

Kütahya evden eve nakliyat alaninda kendisini kanitlayacak kadar uzun bir süredir faaliyet göstermekte olan kurulusumuz, bu uzun hizmet süresi boyunca olusturdugu birikim ve deneyimlerinin yani sira, tüketicilerin neye ihtiyaci oldugu konusunda arastirmalarinin sonuçlarina yönelik olarak bir hizmet sunumu gerçeklestirebilme potansiyeline sahiptir. Esya tasimaciligi, ekspertiz asamasiyla baslayan ve tüm esyalarin yerlestirilmesiyle biten bir süreç olarak ele alinmalidir. Esyalarin özelliklerine göre farkli ambalajlama kosullarina tabii tutulmasi, demontaj asamasinda, sökülen esyalarin farkli özellikleriyle ilgili ( mobilya, elektronik cihaz vb.) bilgili ve donanimli teknik personeller, esyalarin yine özelliklerine uygun sekilde tasinma yöntemleriyle tasinmasi hakkinda deneyimli teknik personeller, bir tasinmanin zorlu bir islemden çok, kolay ve pratik bir isleme dönüsmesini saglayan önemli detaylardan yalnizca birkaçidir.

Örnegin Kütahya asansörlü nakliyat uygulamalari, ofislerde bulunan farkli özelliklerde ki esyalarin nasil sökülecegi, nasil tasinabilecegi ve nasil tekrar montajlanabilecegi hakkinda deneyim sahibi olunmasini gerektiriyor. Bu alanda genis bir bikrim ve tecrübeye sahip olan firmamiz ve tüm teknik personelleri, her türlü tasima ihtiyaçlariniza en yetkin karsiligi olusturabilmek amaciyla bir araya gelmistir. Ofislerin tasinmasinda en önemli faktör, tasinma uygulamasinin çok hizli bir sekilde gerçeklestirilmesi zorunlulugudur. Bu tür tasimalar, genellikle is gücü kaybinin yasanmamasi için mesai saatleri disinda gerçeklestirilirler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir