Can-Evtaş Nakliyat Hizmetleri

Tasinma Manisa kaliteli taşımacılık asamasinda yasayacaginiz tüm zorluklar artik tarihe karisiyor. Çünkü firmamiz, müsteri memnuniyeti odakli bir çalisma prensibi gelistirdi. Buna göre artik paketleme ve montaj da dâhil olmak üzere, kapsamli bir nakliye hizmeti vermekteyiz. Paketleme dendiginde akliniza gazete kâgidi ve siradan kartonlar gelmemelidir. Kullandigimiz ambalajlarin tamami nakliyeye özel tasarlanan ürünlerdir. Bu sayede esyalariniz asla zarar görmüyor ve güvenle tasinmis oluyor. Nakliyede güvenin adresi olarak gösterilen firmamiz, hem sehir içi, hem de sehir disi nakliye hizmeti vermekte.

Manisa evden eve nakliyat firmasi olarak yalnizca paketleme konusunda destek vermiyoruz. Ayni zamanda demonte esyalarinizi ücretsiz olarak monte ediyor ve sizlere anahtar teslim bir hizmet sagliyoruz. Bu esyaniz bir elektronik cihaz, bir beyaz esya ya da bir giysi dolabi olabilir. Ustalarimiz her türlü demonte esyanin monte edilebilmesi için tarafiniza destek vermektedir. Yani tasinma sonrasi monte edilecek bir esya yigini artik beklemiyor sizi. Hatta diger esyalariniz da yine ustalarimiz ile direktifleriniz dogrultusunda yerlestiriliyor.

Manisa şehirlerarası nakliyat firmasi olarak sigortali tasimacilik konusunda hassasiz. Çünkü herkesin deger verdigi kiymetli ve yeni esyalari bulunabiliyor. Bu esyalarin zarar görmesi sizleri büyük maddi kayiplara sürükleyebilir. Firma olarak bunu engellemek adina sigortali tasimacilik hizmeti vermekteyiz.Teminatlar dogrultusunda güvence altina almis oldugumuz esyalariniz eger zarar görür ise sizlere ödeme saglamaktayiz.Asansörlü sistemler artik nakliye sektörünün en önemli erguvani olmus durumda. Hem esyalarin daha hizli tasinabilmesi, hem de daha güvenli bir nakliye hizmeti ortaya koymak için bizler de Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu sistemlerden etkin olarak faydalanmaktayiz. Sizler de kusursuz bir nakliye hizmeti almak isterseniz hemen iletisime geçin. En kisa sürede ekspertiz arastirmasi için uzmanlarimizi yönlendirelim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir